Jump to content
php.lv forumi

KasparsS

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

KasparsS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. To opciju ar soc.tīklu pluginiem izņēmām ārā, tā ka tagad var reģistrēties droši.
 2. Esam izdarījuši lielu darbu, esam pabeiguši proContacts.pro e-pasta servisa izveidi, skaidrs ka vēl sīkas kļūdiņas atradīsies, bet katrā gadījumā e-pasts strādā, var nosūtīt un saņemt epastu, var pievienot failus, viss kā īstā, parastā epasta servisā. Tāpēc aicinu piereģistrēties proContacts.pro tīklā un notestēt jauno epasta servisu: http://procontacts.pro/ Noteikti izlēks kādas kļūdas, tāpēc ja tādas pamanāt, tad lūgums par tām uzrakstīt šajā diskusijā:http://procontacts.pro/lv/discussions/category/9-ierosinajumi-un-kludu-zinojumi
 3. Izveidota proContacts.pro kategoriju un apakškategoriju sadaļa Esam pabeiguši proContacts.pro kategoriju un apakškategoriju sadaļu izveidi un līdz nedēļas beigām tiks pabeigta iespēja lietotājiem pievienot rakstus. Par cik šis sociālais tīkls ir domāts visu iespējamo profesiju pārstāvjiem, tad mums ir lūgums topošajiem un esošajiem lietotājiem. Apskatieties, lūdzu, ieliktās nozaru kategorijas un iesakiet kādas apakškategorijas nepieciešamas, loģiski ka arhitekti vislabāk var ieteikt par arhitektūru, programmētāji par IT, programmēšanu un mežsargi par mežsaimniecību. Ierakstiet savas idejas zem šī ieraksta, mēs noteikti tos izlasīsim un ņemsim vērā pievienojot apakškategorijas. Kategorijas var apskatīt šeit: http://procontacts.pro/lv/articles/
 4. Tur ir poga "Izlaist" ja nevēlies ieteikt savā soc tīklā, tā ir normāla prakse, arī Linkedin tā dara.
 5. Sveiki, visiem ! Esam uzklausījuši ieteikumus un pamainījuši dizaina detaļas, kā arī pabeiguši reģistrācijas opciju. Tagad var notestēt reģistrāciju : http://procontacts.pro/ Domājams ka pa dienu identificēsim un izķersim kļūdas, pēc tam ķeramies klāt rakstu direktorijām.
 6. Piedod man, ka es tevi aizskāru! Turpmāk izturēsimies viens pret otru draudzīgi, sarunāts!?
 7. Mans iepriekšējais projekts, kurā es savas daļas pirms pusgada pārdevu, ir treideri.lv. Bet F3llony pārmetumiem ka proContacts.pro ir baneru grozīšanas projekts, es neko iebilst nevaru, jo projektā reklāmas baneriem būs liela nozīme un grozīti tie arī tiks.
 8. aaaaaaaaaaaa......putra ar ķīseli kopā! Ko nu es tur ar saviem 13 gadiem praktiskajā valūtas treidingā komentēšu. Labi, bet ja ir kāds nopietns piedāvājums, tad zvani man uz augstāk minēto telefonu, apskatīsimies, varbūt kas sanāk.
 9. Kur tu redzi 800K operāciju?! Attīsti sevī ieradumu uzmanīgi izlasīt doto informāciju!
 10. Pēdējo 24h laikā manu privāto treidinga kontu apgrozījums ir $800K , manu klientu apgrozījums diennaktī ir nesalīdzināmi lielāks un katrā darījumā ir mana privāta interese. Nišā, kurā ir 3500 cilvēku valstī, nav iespējams prasīt draugiem.lv apmeklējumu. Zini cik jaunu komentāru parādījās Swedbank Business Network pēdējo 24h laikā? Veseli 8 (astoņi), pat šajā diskusijā ir vairāk. Varbūt projekta domēnu arī uzreiz uz tavu vārdu pārrakstīt? Ja ir interese, tad uzzvani man uz 20248844, atbrauksi pie manis uz tikšanos, noprezentēsi ko proti un ko vari, tad arī skatīsimies kas tu par putnu un ko ar tevi darīt.
 11. Diezgan precīzi novērojumi, gribēju pat līdzīgu postu ierakstīt šeit.
 12. Tie treideru klienti KATRU DIENU veic darījumus dažu miljonu dolāru vērtībā, tā ka tiešām tu savas bodītes vari mierīgi klapēt ciet. Swedbank Business Network uzreiz pēc tīkla palaišanas mani uzaicināja uz Saules akmeni un maksāja par manān kosultācijām kā labāk attīstīt viņu tīklu. Tu esi redzējis šī projekta plānu?
 13. Visticamāk manas zināšanas un pieredze atšķirās no jūsējās, pieņemot, ka šajā lapā apgrozās programmētāji un webdizaineri, ja jūs interesē uzprogrammēt un saņemt no pasūtītāja naudu, tad es esmu projekta attīstītājs, man ir atbildība par to no sākuma līdz beigām, man ir jāredz kā šis projekts nopelnīs, līdz ar to mans redzējums par projektu ir nesalīdzināmi plašāks. Šis nav start-up projekts, tas ir lean-up projekts, tāpēc piesauktie 100K ir tikai programmētāja ideālās vēlmes kādos apstākļos gribētu strādāt. Vai šis projekts būs kādam vajadzīgs? Jā, protams, ja tu esi gadu strādājis-programmējis kādu sociālo platformu, tad es esmu 5 gadus uzsācis no idejas, attīstījis un vadījis šādu projektu un ieguvis 100% nišas auditoriju visā valstī.
 14. Kā jau teicu - diskusiju daļa mums būs ērtāka, nevis skaistāka, bet ērtums dos to ka lietotāji atstās vairāk satura, bet saturs, kā zināms, ir karalis. Un tā arī ir atbilde kāpēc ss.lv bez visiem modernajiem dizainiem ir viens no Latvijas lapu līderiem - ss.lv ir VAJADZĪGS saturs!
 15. Esmu izdomājis ka kreisajā pusē, kur tagad ir reģistrēšanās lauki, ielikšu vienu vertikālo slīdošo baneri, bet pašu reģistrāciju izvietošu centrālajā kvadrātā kur tagad rotē bildītes.
×
×
 • Create New...