Jump to content
php.lv forumi

Date


Gacha

Recommended Posts

DB ievietoju laiku ar NOW(), laukā "datetime". Nezinu un nevaru atrast , kā lai es to no turienes dabūju arā, tā lai to varetu pārveidot. 22.06.2004 / 19:22 (apm tā)

 

Varat neteikt kodu, vismaz varētu parādīt manuālī, kur tas rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

DB ievietoju laiku ar NOW(), laukā "datetime". Nezinu un nevaru atrast , kā lai es to no turienes dabūju arā, tā lai to varetu pārveidot. 22.06.2004 / 19:22 (apm tā)

 

Varat neteikt kodu, vismaz varētu parādīt manuālī, kur tas rakstīts.

paskaties iekš MYSQL, ir tāds DATE_FORMAT ;)

Link to comment
Share on other sites

maunaalii zem sadalajas 6. MySQL Language Reference ir apakshsadalja 6.3 Functions to Use in SELECT and WHERE Clauses un tur ir 6.3.4 Date and Time functions, a tur ir re kas:

SELECT DATE_FORMAT(lauks,'%d.%m.%Y / %H:%i') FROM tabula;

:)

Link to comment
Share on other sites

Tos manuallus jau lasiju, bet neredzu, kaa precizi parveidot - vai izvilkt no DB

$laiks = $row['datums'];

 

$xx = date("d.M.Y/H:i:s", $laiks);

 

echo $xx;

 

Tas viss ir while iekshaa, bet protams neiet. Vinjsh man raada to 1970 gadu 2 naktii

 

 

Bet shito nezinu kaa lai izmantoju:

$query = mysql_query("SELECT DATE_FORMAT(datums,'%d.%m.%Y / %H:%i') FROM foto");

 

Ko taalaak?

 

Laikam esmu galigi stulbs, bet kaut kaa neaiziet, man jau pasham besii uzdot jums taadus tupus jautaajumus - sorry :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tos manuallus jau lasiju, bet neredzu, kaa precizi parveidot - vai izvilkt no DB

$laiks = $row['datums'];

 

$xx = date("d.M.Y/H:i:s", $laiks);

 

echo $xx;

 

Tas viss ir while iekshaa, bet protams neiet. Vinjsh man raada to 1970 gadu 2 naktii

 

 

Bet shito nezinu kaa lai izmantoju:

$query = mysql_query("SELECT DATE_FORMAT(datums,'%d.%m.%Y / %H:%i') FROM foto");

 

Ko taalaak?

 

Laikam esmu galigi stulbs, bet kaut kaa neaiziet, man jau pasham besii uzdot jums taadus tupus jautaajumus - sorry :rolleyes:

tev ir jāizvēlas, kuru stilu lietot. ja izvēlies formēt datumu PHP pusē, tad lieto strtotime funkciju:

 

$laiks = $row['datums'];

$xx = date("d.M.Y/H:i:s", strtotime($laiks));

echo $xx;

 

Tas tāpēc, ka ir formātu nesaderība. date funkcija gaida no tevis datumu/laiku UNIX timestamp formātā, bet tu viņai to iedod kā parastu tekstu.

 

Otrajā gadījumā:

$result = mysql_query("SELECT DATE_FORMAT(datums,'%d.%m.%Y / %H:%i') AS datums, citi, lauki FROM foto");

while ($row = mysql_fetch_assoc($result)){

echo $row['datums'] . $row['citi'] . $row['lauki'] . '<br />';

}

 

kaut kā tā :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...