Jump to content
php.lv forumi

FAILu linki iekš DB


andris_b

Recommended Posts

Sveiki! Mana problēma ir sekojoša! Man līdz ar formas aizpildīšanu upload folderī tiek ieuplodēts fails ko lietotājs ir norādījis. Un visu informāciju no šīs formas es iegrūžu DB tabulā (loģiski) :) Bet problēma ir tur, kā es varu šajā pašā tabulā iegrūst saiti uz šo failu? Vai man tabulā ievietot tikai šo faila nosaukumu, vai visu ceļu, ja visi faili man glabājās vienā noteiktā folderī? Un ja tikai faila nosaukumu tad kā to tehniski varētu izdarīt , lai pēctam atlasot info varētu arī atrast šo failu?

Būtu pateicīgs ja varēsiet sniegt kādu atbildi! Ja kas nav skaidrs no manis rakstītā tad dodiet zinju un izklāstīšu vēl sīkāk!

 

Paldies!

Edited by andris_b
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Mana problēma ir sekojoša! Man līdz ar formas aizpildīšanu upload folderī tiek ieuplodēts fails ko lietotājs ir norādījis. Un visu informāciju no šīs formas es iegrūžu DB tabulā (loģiski) :) Bet problēma ir tur, kā es varu šajā pašā tabulā iegrūst saiti uz šo failu? Vai man tabulā ievietot tikai šo faila nosaukumu, vai visu ceļu, ja visi faili man glabājās vienā noteiktā folderī?

Būtu pateicīgs ja varēsiet sniegt kādu atbildi! Ja kas nav skaidrs no manis rakstītā tad dodiet zinju un izklāstīšu vēl sīkāk!

 

Paldies!

nu tu jau pats atbildēji - tev visi faili glabājas vienā folderī. Attiecīgi ja visiem failiem ir vienāds ceļš - vai ir nepieciešamība to glabāt datubāzē? Liekas, ka ne :) kaut gan aizliegt to nevar - pašam būs mazāk jākodē gadījumos, kad vajadzēs norādīt pilno faila ceļu.

 

ja glabāsi tikai faila nosaukumu būs vienkāršāk gadījumos, kad gribēsi kaut kur kaut ko pārcelt - varēsi kaut kur sava skripta konfigurācijā norādīt ceļu uz jauno folderi un nebūs problēmu - a savādāk - būs jālabo visi DB ieraksti.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Kaklza 2 variantu - bāst tikai faila nosaukumus. Es nesen nezinādams izmantoju pirmo metodi un tagad to nožēloju :(

nu nav jau nemaz tik traki - uztaisi vienu PHP/MySQL skriptiņu, kas uztaisa nosaukumu pārveidošanu un viss :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...