Jump to content
php.lv forumi

Reklāmas aģentūra meklē (vajag) programmētāju


ThA-BuNnY

Recommended Posts

Radošā aģentūra "Bulterjers" diezgan steidzīgi meklē attapīgu un radošu programmēšanas cilvēku.

 

Uzdevumi:

  • Mājaslapu izstrāde no nulles PHP/(X)HTML/CSS līmenī pēc gatava dizaina. Tā kā aģentūra ir radošā, programmējamo lapu līmenis var variēt no SIA "Lejpužāni" līmeņa līdz interneta lielveikalam. Varbūt kādu ieskatu dos līdz šim padarīto darbu saraksts.
  • Tā kā iepriekšejos punktos tapinātās lapas ir uztapinājušās dažādos laika posmos - pēc vajadzības - dažas no tām ar laiku būs jāpapildina vai jātaisa par jaunu
  • Elementārs uzņēmuma IT (~10 PC un MAC) supports. Redz, lielākā daļa lietotāju ir datordizaineri-/es, tādēļ kautkādi user-iski jautājumi var rasties.
  • Saprast kā uzinstalēt windows un MacOSX darba staciju, savienot to kopīgā tīklā, kā taisīt backupus, kā sastellēt LAMP serveri darba vajadzībām. Par meiliem uz sitienu nevar atbildēt, bet man liekas, ka tos supportē provaideris.
  • Ir arī tāda štelle, ka daži prominenti (bez blefa) klienti vēlas gada pārskatus CD formātā, tāpēc apsveicama īpašība būtu mācēt izdomāt uztapināt arī tādus. Vai tas ir macromedia flash tehnoloģijas, vai VB vai kaut vai Fortrans - nav svarīgi. Svarīgs ir rezultāts.
  • dajebkas darba pienākumu robežās, kas ienāk galvā radošajiem kolēģiem.
  • Neizmantot ļaunprātīgi priekšnieka pretimnākšanu dažām cilvēciskām vājībām
  • Nepārtraukti apgūt kaut ko jaunu, lai padarītu ikdienu krāsaināku - šis ir svarīgs punkts.
  • Pats par sevi saprotams - uzdevumu izpilde

 

Prasības:

No augstākminētā varat izprast, kādā līmeņa zināšanas vajadzīgas. Galvenais - nav svarīgi cik semantisks Jūsu kods vai cik korekti liekat echo vai print ,vai protat lietot klases, socketus un floating divus. Varat taisīt kaut vai ar tabulām visu struktūru. Galvenais - lai viss strādā labi un kārtīgi gan uz priekšnieka safari, gan klienta IE, gan Jūsu Firefoxa. Vai operas. Bez caurumiem un kasjakiem. Un lai klientam labs prāts.

 

Uzņēmums piedāvā:

  • Diezgan lielu rīcības brīvību attiecībā uz lietojamo programatūru. Legalize robežās, protams.
  • Kafijas automātu, pašam savu e-pastu, galdu, krēslu un datoru ar interneta pieeju. ;)
  • Kā vienmēr - konkurētspējīgu atalgojumu. Citiem vārdiem sakot - pieklājīgu cieto algu plus pa virsu pēc padarītā un vēl biki - ja mācēs vienoties un bez ambīcijām (tipa: a es, a man) argumentēt, kāpēc gribi nevis, piemēram 500, bet 5000 Ls.
  • Elastīgu darba laiku. Svarīgi ir nevis atsēdēt, bet padarīt darbu. Ja pierādīsi, ka vari visu izdarīt pāris stundās, tad atlikušo dienu dari ko gribi.
  • Ja vajag - draudzīgus kolēģus. bet tas jau individuāli.
  • Citiem vārdiem sakot - uzņēmums piedāvā dajebko, lai tikai darbs iet uz priekšu.

 

Kontakti:

Jānis Ozers

Čiekurkalna 1. garā līnija 47, Rīga, LV-1026

tālrunis: 67310534

fakss: 67310950

e-pasts: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...