Jump to content
php.lv forumi

Meklēju PHP programmētāju interesantam uzdevumam


Sandis T

Recommended Posts

Meklēju PHP programmētāju lai veidotu web-crawler'i. Ir jāizveido robots (un pati sistēma) kas vāktu specifisku informāciju no klientu lapām, filtrētu, saglabātu, pārbaudītu, utt.

 

Darbs būs komandā ar vēl vienu programmētāju.

 

Darba ilgums aptuveni 2-3 mēneši (atkarībā no tā cik pats ātri strādāsi), kā arī veiksmīgas sadarbības rezultātā arī pastāvīgu darbu pie sistēmas uzturēšanas un pilnveidošanas.

 

Piedāvāju stundas likmi 6.5 Ls un iknedēļas apmaksu.

 

Lūgšu atsaukties tikai nopietnus un pieredzējušus kandidātus, jo darbs ir samērā sarežģitas pakāpes.

 

Pietekumus sūtiet uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Web crawleri jātaisa PHP ???????????????

Man liekas, ka PHP nebūs tā labākā vide priekš šāda uzdevuma.

Varbūt vari pastāstīt ko specifiskāku, kāpēc būtu jāizmanto PHP?

 

 

Pašu crawleri var taisīt kur vēlas..

PHP vajadzīgs lai veidotu sistēmu (kontrolpaneli), kur tiks veiktas visas operācijas ar datiem.

Link to comment
Share on other sites

Uzdevums izklausās interesants, taču uzreiz rodas daži jautājumi (apjoms - cik un kas tiek uzskatīti par klientiem, cik liela ir apstrādājamā informācija; veikstspēja - cik lapām dienā rāpulim jāvar iziet cauri, cik ātri jātiek galā ar informācijas apstrādi; mērogojamība - vai rāpošana notiks no viena datora, vai būs centralizēta datu bāze, vai datu vākšana un apstrāde notiks atsevišķi; darba procesu - pilna laika darbs ofisā, darbs no mājas sazinoties ar minēto komandas biedru tiešsaistē; statusu - vai projektam ir skaidri zināmas prasības vai tas vēl jāveic, vai ir jau izveidots projektējums un tehnoloģiju izpēte u.t.t.), atbildes uz kuriem ļoti iespaido projekta apjomu un sarežģītību.

Un vēl izbrīna php kā programmēšanas vides izvēle šim projektam. Bet vispār šausmīgi interesants projekts, esmu taisījis kaut ko līdzīgu jau agrāk, pilnīgi nagi niez, ja vien nebūtu man tāda slodze un šim projektam būtu ievērojamāks atalgojums (objektīvi atalgojums nav slikts, bet tīri subjektīvi).

Link to comment
Share on other sites

PHP vajadzīgs lai veidotu sistēmu (kontrolpaneli), kur tiks veiktas visas operācijas ar datiem.

 

Skaidrs. Tad ir vajadzīgs programmētājs tikai php daļai, vai tāds, kas prot gan php, gan vēl neminēto/neizvēlēto programmēšanas vidi, kurā tiks veidots pats rāpulis?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Tad ir vajadzīgs programmētājs tikai php daļai, vai tāds, kas prot gan php, gan vēl neminēto/neizvēlēto programmēšanas vidi, kurā tiks veidots pats rāpulis?

 

 

Par risinājumu neesmu īpaši izvēlīgs - šoreiz galvenais ir rezultāts. Kontrolpaneli gan labāk vēletos veidot ar PHP tehnoloģiju.

Link to comment
Share on other sites

Bet vispār šausmīgi interesants projekts, esmu taisījis kaut ko līdzīgu jau agrāk, pilnīgi nagi niez, ja vien nebūtu man tāda slodze un šim projektam būtu ievērojamāks atalgojums (objektīvi atalgojums nav slikts, bet tīri subjektīvi).

 

Atsūti lūdzu savu e-pastu vai tel. nummuru, es domāju visu varam sarunāt!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...