Jump to content
php.lv forumi

Paliidziet luudzu!!!!


juskaa

Recommended Posts

Luudzu paliidziet labie un gudsrie cilveecinji!

Man ir jaaraksta referaats par php funkcijaam. Esmu izveeleejusies string funkcijas strpos un strrpos.Luudzu pastaastiek kaut ko par shiim lietaam un luugums vairaak nekaa ir manuaalii.To jau esmu izburtojusi.Varbuut ir kaads interesants piemeers!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

varbūt uzraksti referātu par luksofora stabu, kurš tavai mājai atrodas vistuvāk. noteikti sanāks vairāk ko teikt nekā par divām php funkcijām. vai tu biji pārēdusies, kad tematu izvēlējies?

 

pag. pag, tev uzdeva referātu par php funkcijām? kurā iestādē un kurš bija tas gaišais pasniedzējs?

Edited by jb4
Link to comment
Share on other sites

Labaak jau raxtiit referaatu par veel vairaakaam stringus apstraadaajoshaam fjaam. IMHO. Jo man domaat, ka nekas paaraak briesmiigs ieksh C shajaas divaas arii vareetu nebuut. Ja nu vieniigi pameegjinaat to paarraxtiit ASM :)

 

Bet labaak tieshaam raxtiit referaatu: simbolu virknes apstraadaajoshaas f-jas php. Un tajaa hotjbi patulkot manuaali un klaat piemest elementaarus piemeerus.

Viss atkariigs no taa, cik garam jaabuut shim referaatam.

Link to comment
Share on other sites

Es reizeem briinos ko prasa (augst)skolaas..

 

Rakstiit referaatu par prog valodas funkciju, nee nu varjaubuut ka tur var kaut ko samurgot un veel papildus iesniegt funkcijas izplidi mashinkodus un paskaidrot kaa procesors to interpretee, bet nu..

 

Man maasai piem bija jaaraksta kaut kaads darbs par Oracle (kur atkal var biibeles seejumus taisiit), lai gan vinja maacaas bank augstkolaa un datori ir tikai neliela ievirze.

Link to comment
Share on other sites

Nu, varētu uzrakstīt, piemēram,:

1) kāds algoritms tiek izmantots

2) kāda ir šī algoritma sarežģītība

3) kādi alternatīvi algoritmi varētu būt izmantoti

4) kādas priekšrocības/trūkumi ir tieši šī algoritma izmantošanai

5) kā notiek parametru saņemšana

6) vai nav iespējams "buffer-overflow" ;) (ar visu exploitu)

7) kā būtu iespējams optimizēt esošo kodu

8) par to, kad ir vērts izmantot šo funkciju un kad vajadzētu izmantot kādu citu :)

9) utt.

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz tu esi lasiijusi dokumentaciju ir stulbi prasiit kaut ko vairaak no lietotaajiem. Un tur NAV vairaak ko apskaidrot..

 

Ja kas nepatiik developeru dokumentaacijaa novelc php sourci un lasi C kodu atvertaa veidaa un raksti savu referaatu ka tev patiik.

Link to comment
Share on other sites

Aleksej, tu paliidzeeji vairaak par visiem! Es jau pajokojos, par taam laameem! Mani vienkaarshi kaitina tas, ka gudrriishi negrib paliidzeet tiem, kas arii veelas iemaaciities! ;)

P.S. Pati uzrakstiiju to darbu un sanaaca ljoti labi! :P

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...