Jump to content
php.lv forumi

onclick iekš <a> - neizpildās.


Toms

Recommended Posts

<a href="http://www.lapa.lv" onclick="alert('Brīdinājums')">Lapa.lv</a>

 

Šāds kods linkam. Man vajag lai lietotāju pabrīdina, bet ja ver linku vaļā jaunā "tab", tad brīdinājums neparādās (gan FF, gan Opera, ja ver ar Shift+click iekš IE, tas strādā).

Ko nu?

Link to comment
Share on other sites

Jēga tāda, ka nospiežot linku, vajag refrešot esošo lapu, adreses galā pievienojot kā nu kuru reizi "?id=x". Un vajag, lai tas pats links atvērtu jaunu lapu ar citu adresi.

(alert bija kā piemērs, jo nedarbojās verot vaļā jaunā tabā)

 

Viens links - esošā lapa pārlādējas tajā pašā logā ar jauniem $_GET un atveras cita lapa citā logā. Bet verot vaļā jaunā "tab" nerefrešojas esošā lapa.

 

 

to bubu: Loģiski, ka html nav daļas gar tabiem.

Link to comment
Share on other sites

Jēga tāda, ka nospiežot linku, vajag refrešot esošo lapu, adreses galā pievienojot kā nu kuru reizi "?id=x". Un vajag, lai tas pats links atvērtu jaunu lapu ar citu adresi.

(alert bija kā piemērs, jo nedarbojās verot vaļā jaunā tabā)

 

Viens links - esošā lapa pārlādējas tajā pašā logā ar jauniem $_GET un atveras cita lapa citā logā. Bet verot vaļā jaunā "tab" nerefrešojas esošā lapa.

to bubu: Loģiski, ka html nav daļas gar tabiem.

20059[/snapback]

 

bišk nesapratu jēgu,.. bet izskatās pēc uzmācīga pop-up.. sist viņus nost :)

 

vai nav ērtāk

function doubleGo(url1,url2)
{
window.open( url1, ... );
window.location.href = url2;
}

Link to comment
Share on other sites

NU popups tas nav.

 

Specifisks uzdevums. Daļa no CMS.

Liekas, ka šis derēs, rītvakar pamēģināšu.

20065[/snapback]

 

nu pieņemsim man ka external linki verās vaļā jaunos tabus, pat ja es nelietoju `Open in new tab` ... tā man Firefox sakonfigurēts...

 

tā kā silti iesaku uz šito neizpringst.. un taisīt usable GUI, nevis `uber-kūl-sarežģīti`... pēc pieredzes saku - cilvēkiem tas nepatīt, un nekad to nelietos (nu ja vienīgi draudēs ar atlaišanu)

Link to comment
Share on other sites

Jā ar sho javascript ir panākta vajadzīgā darbība.

Viss darojas kā vajag, kamēr nesagribās atvērt to linku ar vidējo peles taustiņu (resp. - jaunā tabā).

 

Tātad problēma - onclick="blabla" neizpildās, ja lapa tiek vērta vaļā jaunā tabā. Ieteikumi risinājumam? :)

Link to comment
Share on other sites

JS/html nav nekādas daļas gar tabiem.

20128[/snapback]

 

aha, vot tieši te i ir problēma :)

principā, ja mēs skatamies uz kaut kādien piemēriem - Hansabanka i-banka - tur visi linki ir ar JS ( href="goto(ibank.scriptlet.some_func, paremetrs);"), tādejādi no Anchora pazūd tiešais URL, kas nozīmē to, ka nekāda middle-poga tur neko neizdarīs.

 

visdrīzāk middle-pogas process ir šāds :

href = anchorGetHREF()

OpenNewTAB

goURL(href)

 

to bish nekādi JS handleri netiek palaisti vispaar

 

Risinājums ir tikai viens - kā jau minēju - href atribūtā izmantot JS-izsaukumus ar parametriem

 

PS: vot ja OpenInNewTAB actions izpildītu visus nepieciešamos pieprasījumus (onmove,onclick,...), tad viss būtu ķedā

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Nu tad kāda jēga mocīt kautko, ko nevajag mocīt? (kontrolēt to, kas notiek citos tabos) Interfeiss jātaisa jūzabls, nevis kautkāds sazinkāds.. HB tie linki JSā droši vien ir securtiy dēļ, lai neglabājas history nekas.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kāda jēga mocīt kautko, ko nevajag mocīt? (kontrolēt to, kas notiek citos tabos) Interfeiss jātaisa jūzabls, nevis kautkāds sazinkāds.. HB tie linki JSā droši vien ir securtiy dēļ, lai neglabājas history nekas.

20130[/snapback]

 

http://php.lv/f/index.php?showtopic=2734&v...indpost&p=20070 :)

Link to comment
Share on other sites

Ehh, laikam nesaprataat jeegu.

 

Uzspiezhu uz linka, man izpildaas darbiiba (piemeeram ieksh DB mainiigais++ tiek saglabaats) un uzreiz atveras logs ar to adresi, uz kuras uzspieda.

Bet ja ver jaunaa TABā, tad nedarbojas, tur ir problēma - kā Delfins teica.

 

Man vajag jaunā TABā atvērt, tas nav apspriežams. Un tad JS neizpildās.

 

 

Izdomāju kā dabūt gatavu - links atvērs lapu, kas būs apmēram tāda: lapa.lv?go=http:://citalapa.lv

Tad tas lapa.lv skripts izdarīs vajadzīgās darbības un ar Location() pārsūtīs uz citalapa.lv

 

Tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...