Jump to content
php.lv forumi

problēmas ar clibpdf


rat

Recommended Posts

Ir nepieciešams izveidot pdf failu ar clibpdf palīdzību, taču ir vairākas problēmas:

* kā var iegūt LV burtus?

* kā var formatēt tekstu (pārnest jaunā rindā)?

* vai clibpdf ir templeitu atbalsts?

* varbūt kaut kur ir specializēts formus (atrast neizdevās)?

Link to comment
Share on other sites

Es gan - kurš tad cits? :) Vienkārši nezināju vai te jau neesmu reģistrējies ar ELs (paroli, protams, nezinu ja esmu) un negribēju 2 reizes - tapē arī pieregojos ar šo.

Paldies par linku uz LV burtiem - būs jāpapēta sīkāk.

Nu jā - ar koordināšu mainīšanu jau var, bet tad man kādu garāku gabalu jādrukā ciklā un visu laiku no viņa jāgraiza nost ik pa gabaliņam utt. Tas nav interesanti. Bija maza cerība, ka kaut kā ir iespējams pateikt līnijas platumu un viss.

Vispār baigi vāji šī lieta apspriesta - pameklēju pa lielajiem php forumiem tur knapi šis tas ir - un visbiežāk tieši jautājumi bez atbildēm.

Google ar nelīdz, jo visur meklēšanas rezultāti piedrazoti ar linkiem uz PHP manuāļiem - un tas šoreiz nav tas kas vajadzīgs. Noderētu daži piemēri, tad jau pārējo atkostu...

Link to comment
Share on other sites

Hm, tagad atradu šitādu tekstu:

The cpdf_continue_text() function outputs the string in text in the next line.

Vai uzraksti savu funkciju, kas drukās tekstu, un uz katra \n pabīdīs kursoru uz leju.

Vēl var paskatīties uz šo, ja ir interese: http://www.fpdf.org/ (templeites gan laikam nebūs)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kāda ir tā fpdf ātrdarbība. Tieši tādēļ jau cpdf tika izvēlēts, ka skaitās ļoti ātrs un māk pdf veidot neizmantojot swap vai kādu citu grāpstīšanos gar hdd. Būtu tam clibpdf labāki tutoriāļi (vai vismaz viņus varētu atrast) - būtu baigi forši...

Bet nu nekas - būs jārok un laikam jātestē atrdarbību tam fpdf, ja tas būs daudz ērtāks.

Link to comment
Share on other sites

Nosecināju vienu lietu - tas FPDF ir riktīgi laba manta. Atkodu kā veidot pdfus ar viņu - nav problēmu. Arī LV vai RUS pielikt nav problēmu. Zolīds forums, tutoriāļi - cepuri nost izstrādātājiem :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...