Jump to content
php.lv forumi

Piedāvāju Hostingu


ouzo

Recommended Posts

Piedāvāju Hostingu lieliem/nopietniem projektiem, par saprātīgu samaksu! Varu piedāvāt ātru serveri ar ātru interneta pieslēgumu un visu pārējo! OS Windows! Piedāvāju arī hostēt DC hubu, un visu pārējo ja ir nepieciešams! Domāju, ka spēsim vienoties! Izskatīšu arī mazāk nopietnus piedāvājumus vai vienkāršu mājas lapu hostingu! Ja ir kādas intreses, tad sūtiet uz e-pastu [email protected] vai postējiet forumā! Varat arī rakstīt uz [email protected]!

Edited by ouzo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wo wo ... taa OS ir tik briinishkiiga ... :)

man buutu bail savu PHP kodu tureet uz Windows ... piedod ... bet windows lieliem projektiem nau nopietni

 

tad jau es piedaavaaju hosteeties uz savas kastes .. :)

man ir

Slack 10.1

php 5

mysql 4.1

domaaju droshaaka un aatraakaa kaa tavs M$

 

P.S inets kastei ir 2Gbit/s pa latviju

kastei 2GB rams

Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Kas vainas OS, piemēram ja paskatās ipriekšējos ierakstus, tad redzam, ka džekam ir vajadzīks instalēt MSSQL, ko var instalēt tikai uz Windows! Pie tam uz Windows serveriem darbojas arī no.lv un e-no.lv pasta serveris! Manuprāt tīri normāli strādā, arī php scripti! <_<

P.S. Liels projekts manā izpratnē ir tāds, kuram ir vajdzīgi lielāki resursi, nekā vienkāršākai mājas lapai vai scriptu testēšanai!

Link to comment
Share on other sites

Nu pag, ja vajag MSSQL, tad neko darīt, bet tas jau neko nenozīmē, ka lūk webserveri jātur uz tā paša datora, kas lielos projektos nestāv kopā ar DB.

 

Un tu neko jaunu par liela projekta izpratni nepateici. Tikai to, ka vajagot kautko vairāk. (lietotājus, diska vietu, proceora jaudu, cik?). Manā izpratē lieli projekti ir tādi kā tie bēdīgi slavenie draugiem.lv (nevis no.lv). Tu spēj tos tūkstošus pieprasījumus onlainā nodrošināt?

 

P.S. nesalīdzini projekta izmērus/nozīmi ar no.lv. Tīģerēna nopelnus tāpat vairums labi zin :) Tur nekādi 'lieli' projekti nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu laikam tik lielus projektus kā draugiem.lv, jau laikam serveris nepavilsks, bet lapai 1000-2000 apmeklētājus dienā noteikti! Un es nesalīdzināju ar no.lv, bet gan gribēju pateikt, ka Windows nemaz nav tik slikts!

Link to comment
Share on other sites

lieliem projektiem vajag arii drosus daily backupus un patstavigu monitoringu - seedeesi pats pie savas kastes un visu diennakti monitoresei? cik saprotu tad firma ar adminju brigaadi nav, ja @banda.lv mails.

 

taapat vajadzeetu arii `momentali` nomainit dzelzus tad kad kaut kas tavai kastei nomirst.

Link to comment
Share on other sites

Serverim nemirst nekādi dzelzi, tikai pie pashreizējiem 512MB pieliks vēl 512 MB! Tas jau nenozīmē ka kaut kas mirst! Un @banda.lv e-pasts ir alternatīvais e-pasts! Serveris atrodas datu centraa ar dzekiem, kas uzrauga visus serverus 24 h! backup tiek veikts katru dienu visam serverim!

Edited by ouzo
Link to comment
Share on other sites

Da jebkurā brīdī jebkas var nomirt ( vai tikt brutāli noslepkavots :ph34r: ).

 

Man mājās PC kastei vismaz tā nekad nav gadījies. Par tuvojošos nāvi detaļas brīdināja jau iepriekš un saprātīgi.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Da jebkurā brīdī jebkas var nomirt ( vai tikt brutāli noslepkavots :ph34r: ).

 

Man mājās PC kastei vismaz tā nekad nav gadījies. Par tuvojošos nāvi detaļas brīdināja jau iepriekš un saprātīgi.

19819[/snapback]

Tu domā ka serveris ir salīdzināms ar tavu mājās stāvošo kasti? Es jau teicu, ka serveris stāv datu centrā, un ja arī kautkas nobruktu, vai nomirtu, tas tajā pašā dienā tiktu salabots, vai arī nomainits ar jaunu detaļu!

Link to comment
Share on other sites

datu centraa neviens tew dzelzi nemainiis. pasham vien buus jaamaina, protams ja vinjiem maksaa par to ka vinji mainiis tad jaa. vieniigi vinji tew pateiks ka tava kaste ir down. piem HDD var jebkuraa briidii nobrukt. jo ja ir online 1000 vai 2000 cilveeku , tad dzelzhiem slodze ir bik.

Ar 1gb ram uz 2000 cilveekiem taa ir kaa ir ... protams viss atkariigs kas tur staav. protaals, trakcer, vai veel sazin kas.

un kaads tev inet piesleegums tai kastei ira ?

P.S kaadi HDD ir serverim ?

 

paskatiiju www.tochka.lv ... nu taa...

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Piem. serveris mieriigi var pavilkt 6000-7000 vienlaicīgi! Un dezlžius mainīs, ja nemainīs, tad nebūs viņiem labi! Jo tas ir noteikts līgumā! Serverim ir 3Ghz intel Xeon procesors! Ar 1GB DDRAM! Un ja tavs serveris pat 2000 nepavilktu, tad jābrīnās kur tu viņu dabūji? Un jakas, tad līdz šim problēmu nav bijušas!

Link to comment
Share on other sites

Piem. serveris mieriigi var pavilkt 6000-7000 vienlaicīgi! Un dezlžius mainīs, ja nemainīs, tad nebūs viņiem labi! Jo tas ir noteikts līgumā! Serverim ir 3Ghz intel Xeon procesors! Ar 1GB DDRAM! Un ja tavs serveris pat 2000 nepavilktu, tad jābrīnās kur tu viņu dabūji? Un jakas, tad līdz šim problēmu nav bijušas!

19903[/snapback]

 

atradi baigo serveri... savu Ghz vari iespraust citiem ausīs.

 

Kā tu zini, ka tavs servers pavilks 6-7 kUsers ? ar ko testēji? kas tas bija par projektu?

vai mēs arī varētu `patestēt` tavu serveri?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...