Jump to content
php.lv forumi

Vai izvēlēties linux ?


defeatlv

Recommended Posts

Sveiki, tātād jau sen jau domāju par to kad vēlētos mainīt savu OS systēmu uz linux. Bet ir vien problēma, par cik skaitos kā geimeris cik esmu dzirdējis spēles. Gribēju parpasīt vai ir kāds veids kā uz linuxa palaist steam un lai ietu visas spēles.

 

 

paldies

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm nu vispār jau Linux labs priekš servera OS, bet priekš paša datora - nu nez..uzreiz ierobežotāki failu paplašinājumi (nepalaiž tik ļoti populāro *.exe utt)..tad jāmeklē speciāli linuxiem domātās instalācijas..

Otrs veids - dzīt uz virtual machine tās instalācijas, ja vien tava kompja procis to atļauj..

Edited by Cibiņš
Link to comment
Share on other sites

Cibiņ tu neesi dzīvojis ja saki ka linux der tikai serveriem.. parastajam mirstīgajam tas pats ubuntu pilnīgi noteikti derēs.. internets ir.. mūziku var paklausīties.. filmu var paskatīties.. pat beidzot skype update izlaida..

 

ja nebūtu bijušas tik fakinas problēmas ar draiveru instalāciju sēdētu noteikti šobrīd uz linukša nevis windows..

Link to comment
Share on other sites

Ar draiveriem jau sen uz desktop datoriem nav problēmu. Ar neko citu arī, izņemot spēlēm un, teiksim, profesionālajām programmām (attēlu, video, 3D objektu utml. apstrāde un veidošana).

 

Programmēšanai Linux ir perfekts! Šādi izskatās mans Linux!

Link to comment
Share on other sites

man ir dell laptops ar debian lxde. pirku pirms 1/2 gada vienu no jaunākajiem modeļiem. naacaas likt unstable kerneli, lai tiktu pie pareizajiem draiveriem. vispār kādu nedēļu vajadzēja, kamēr viss bija pieslīpēts līdz sīkumam. tagad itkā vairs nav nekādu problēmu. priekš developmenta man patīk pat labāk kā uz windows.

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram uz portatīvā ir multiboot. Strādā lieliski. Cietajā diskā uztaisīju vienu partīciju, kur uzliku windows (protams, atstājos brīvo vietu) un pēc tam brīvajā vietā uzliku linux mint. Gruba autokonfigs visu sakonfigurēja pats un čakars nebija pilnīgi nekāds.

Link to comment
Share on other sites

varbūt uzinstalē Virtualbox un tajā jebkuru linuksu (ja iepriekš nav pieredze ar linux, tad sāc ar ubuntu) un/vai hackintošu (sameklē pirātu līcī :>)

Ja kompim ram pietiek, darbini vienlaicīgi kaut vai 10 OS un testē kas kur ies un kur neies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...