Jump to content
php.lv forumi

GUESTBOOK


somainis

Recommended Posts

Ir tāda lieta, kā viesu grāmatas, vēstuļu sūtīšana draugiem.lv uttt, kur pēc katra noteikti definēta vēstuļu skaita izveidojas jauns links, tādā veidā sadalot vēstules.

 

Mēģināju pie sevis padomāt, un sapratu, ka neko nesaprotu un nav ne jausmas, kā to uztaisīt. Tad aizgāju pakonsultēties un uzzināju, ka tādas štellītes izveidei ir nepieciešama kaut kāda traka formula un viss tur ir baigi sarežģīti...

 

Bet par ko ir stāsts!!!!

 

Vai ir kāds, kuram brīnumainā kārtā to ir izdevies uztaisīt pašam, vai arī zin, kur kaut ko tādu var atrast? Būšu diktam pateicīgs...

 

PALDIES!

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu, kas tur sarežģīts. Izveidot get parametru, kurš norāda no kuras vēstules jārāda, bet ja nav norādīts, tad sāc no sākuma, tipa:

 $sakt = (isset($_GET['vestule']) ? intval($_GET['vestule']) : 0);
 // te piemēram dabū 10 vēstules sākot no $sakt skaita
 // parādi viņas
 // ja vēl palikušas vēl vēstules, tad jāizdrukā links uz nākoršajām:
   echo '<a href="?vestule=' . strval($sakt+10) . '">Nākamās vēstules</a>';

Nu un tas ir dikti sarežģīti?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka Tu taisies veidot draugiem.lv dubultnieku! :)

 

Bet nu paskaidro labāk, ko tieši biji domājis? Kāda bija ideja?

14103[/snapback]

 

 

Atbildēšu tev, jo tas, ka otrs koments neatbilst tam, ko prasu ir vairāk kā skaidrs.

Draugiem.lv dubultnieku negribu taisīt, tikai savas augstskolas salidojuma lapu, kur visi kas beiguši augstkolu piereģistrējās un saraxtās.

Tāpēs es gribu sadalīt ienākušās vēstules pa desmit. līdzīgi kā ir draugiem.lv sadalītas vēstules. kaut vai vienkārši divas bultiņas, kas norādā 'nākamās desmit' & 'iepriekšējās desmit' ... Tāda ir tā mana ideja.

Vai tu vari palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu, kas tur sarežģīts. Izveidot get parametru, kurš norāda no kuras vēstules jārāda, bet ja nav norādīts, tad sāc no sākuma, tipa:

 $sakt = (isset($_GET['vestule']) ? intval($_GET['vestule']) : 0);
 // te piemēram dabū 10 vēstules sākot no $sakt skaita
 // parādi viņas
 // ja vēl palikušas vēl vēstules, tad jāizdrukā links uz nākoršajām:
   echo '<a href="?vestule=' . strval($sakt+10) . '">Nākamās vēstules</a>';

Nu un tas ir dikti sarežģīti?

14104[/snapback]

 

 

Es protams pamēģināšu arī tavu ieteikto variantu, bet man liekas, ka tas nav gluži tas ko man vajag.... kaut gan uzmetot aci tā varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Es protams pamēģināšu arī tavu ieteikto variantu, bet man liekas, ka tas nav gluži tas ko man vajag.... kaut gan uzmetot aci tā varētu būt.

14115[/snapback]

Nu šis teksts, iespējams, liecina, ka neesmu sapratis tavu problēmu. Skaidro sīkāk...
Link to comment
Share on other sites

Atbildēšu tev, jo tas, ka otrs koments neatbilst tam, ko prasu ir vairāk kā skaidrs.

Draugiem.lv dubultnieku negribu taisīt, tikai savas augstskolas salidojuma lapu, kur visi kas beiguši augstkolu piereģistrējās un saraxtās.

Tāpēs es gribu sadalīt ienākušās vēstules pa desmit. līdzīgi kā ir draugiem.lv sadalītas vēstules. kaut vai vienkārši divas bultiņas, kas norādā  'nākamās desmit' & 'iepriekšējās desmit' ... Tāda ir tā mana ideja.

Vai tu vari palīdzēt?

14114[/snapback]

 

Jā, varu! Tev vēstules vajag noseivot datubāzē es domāju, jo e-pasta serveri gan jau, ka netaisies izmantot! Nezinu, kā konkrēti Tu viņas sadalīsi datubāzē, lai nebremzētu, bet sadalīt pa 10 var šāda MySQL query palīdzību:

SELECT * FROM `user_letters` LIMIT 0,10 ORDER BY `id` DESC;

Tas atgriezīs pēdējās 10 vēstules, kas glabājas `user_letters` - pieņemsim, tur glabājas vien lietotāja vēstules

SELECT * FROM `user_letters` LIMIT 9,10 ORDER BY `id` DESC;

Tas ir otrās 10 vēstules!

 

Kā to visu saorganizēt tā jau ir katra izvēle un fantāzija :)

Link to comment
Share on other sites

Kapēc man liekas, ka tas viss, ko jūs iesakāt ir par vienkāršu? :))

Es nekādā ziņā negribu teikt, ka tas ir nepareizi, bet es laika esmu pārāk stulbs, jo nemāku īsti izteikt to, kas man ir vajadzīgs.

 

Man personīgi nav ne jausmas, kā to uztaisīt un arī par to neesmu domājis. Vienkārši es par šo tēmu pakonsultējos un saņēmu informāciju, ka tas ir sarežģīti un ka tur ir jāizmanto kaut kāda formula. Nedomāju, ka man tika melots.

 

Bet nu es katrā ziņā izmēģināšu visus šeit sniegtos variantus ar tiem pieprasījumiem un kas zina, varbūt beigās arī kaut kas sanāk.

 

PALDIES visiem, kas šeit kaut ko ieraxtīja un centās palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

Neviens nesaka, ka tev kāds meloja. Visdrīzāk, ka tu prasīji kādam, kurš ne pārāk labi pārzin php, tamdēļ arī dabūji atbildi - tas esot ūber-sarežģīti :) Pašlaik tā ir ļoti populāra situācija, daudzi uzskata, ka māk programmēt iekš php/mysql, bet šiem paprasa uztaisīt lūk kautvai šādu dalīšanu pa lapām un te nu "programmētāja" talants izbeidzās..

Link to comment
Share on other sites

Savu zinu dalisahanai pats es izmantoju shadu variantu. Nebutu jabut sarezgiti pielagot savam vajadzibam:

 

//kods, lai generetu sadalishanu pa lapam
$limits = 5; //Sava gadijuma es sho skaitli dabunu no lietotaja datubazes
@list($zinas_kopa) = mysql_fetch_row(mysql_query("SELECT COUNT(*) FROM zinas WHERE kategorija = '$kategorija'"));
   if (!isset($_GET['prevnext']) || $_GET['prevnext'] == 0)
   {
     $_GET['prevnext'] = 0;
     $nextpage = $_GET['prevnext'] + $limits;
     $previouspage = $_GET['prevnext'];
    }
   elseif (isset($_GET['prevnext']) && is_Numeric($_GET['prevnext']))
   {
     $previouspage = $_GET['prevnext'] - $limits;

     if ($zinas_kopa > ($_GET['prevnext'] + $limits))
     {
       $nextpage = $_GET['prevnext'] + $limits;
     }
     else
     {
       $nextpage = 0;
     }
}
 else
 {
   $_GET['prevnext'] = 0;
 }
// sadalishanas koda beigas 
//Izvelkam no datubazes zinas
$zinas = @mysql_query("SELECT * FROM zinas WHERE kategorija=".$kategorija." ORDER BY id ".$virziens." LIMIT ".$_GET['prevnext'].", ".$limits."");
while ($row =@mysql_fetch_array($zinas))  {
//Sheit paradam zinas...
}

//Lapas apaksha es paradu linkus uz nakamajam/iepriekshejam lapam

 echo '<div style="text-align: center"><b>';
     // Links atpakal!
     if($_GET['prevnext'] != NULL && $_GET['prevnext'] != 0)
     {
       echo '<a href="' , $_SERVER['PHP_SELF'] , '?kat=' , $kategorija , '&prevnext=' , $previouspage , '"><<< Atpakaļ</a>';
     }
  //paradam lapu skaitu
if ($zinas_kopa > $limits)
    {
         $tmppages = array();
         $tmpa = 1;
         for ($tmpb = 0; $tmpb < $zinas_kopa; $tmpb += $limits)
         {
             $tmppages[] = '<a href="' . $_SERVER['PHP_SELF'] . '?kat=' . $kategorija . '&prevnext=' . $tmpb . '">' . $tmpa . '</a>';
             $tmpa++;
         }
             $pages = implode(' ', $tmppages);
    }
    else $pages = '1';

 if($zinas_kopa > $limits)
     {
echo' [ ',$pages,' ] '; 
  }
     // Links uz priekshu!
     if($nextpage != 0 && $zinas_kopa > $limits)
     {
 echo'   <a href="' , $_SERVER['PHP_SELF'] , '?kat=' , $kategorija , '&prevnext=' , $nextpage , '">Talak >>></a>';
     }
   echo'</b></div>';

 

Esmu meiginajis maksimali optimizet, bet ja kads var uzrakstit vel labak, ludzu padalaties ar info...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...