Jump to content
php.lv forumi

Dabu Baazes-kuru Izveeleeties?


DelNet

Recommended Posts

domaju ka MySQL ir labaka izvela... neredzu nekadu vajadzibu pec kaut ka cita...

vispar esu loti apmierinats ar MySQL nav bijushas nekadas nopietnas problemas viss ir saprotams un vienkarsh un strada ari atri :)

a un vel nav problemu dabut hostu ar MySQL ko nevar teikt par citam datu bazem...

Link to comment
Share on other sites

+ ir arī tas, ka Oracle/PotgreSQL pārsvarā domāti linuziem un arī kādu kapeiku var maxāt paši par sevi, tāpēc, ja jūzo windowus, vai serveris uz tām, tik un tā MySQL. Privātai lapelei pietiek arī ar txt-struktūru (skat. piem pods.lv - kas griežas uz teksta engīnes).

Link to comment
Share on other sites

Khe khemm

Nu nezinu kā tur ir ar orākli, bet postgreSQL nu 100% ka neko nemaksā... vot MySQL gan, ar domu, ja tu ar jamo pelni kaukādi kāpostu, tad kaukāds procents jādod arī izstrādātājam.... Postrgress šajā ziņā ir pilnīgi par brīvu

Nu tā vismaz man stāstīja :)

Link to comment
Share on other sites

Jaa man arii iepatkaas mysql pirms viss kompis sagaaja deeli mazliet palietoju.

Bet mysql var ielikt visadus failus piem video audio?

 

Un veel ar tiem procentiem kas iet mysql autoriem....... kaa vinji uzzinaas ka es ar o pelnu naudinju? :D

Link to comment
Share on other sites

Jaa man arii iepatkaas mysql pirms viss kompis sagaaja deeli mazliet palietoju.

Bet mysql var ielikt visadus failus piem video audio?

 

Un veel ar tiem procentiem kas iet mysql autoriem....... kaa vinji uzzinaas ka es ar o pelnu naudinju? :D

da nu bullshits tas it ar tiem %. vari saakt uztraukties ja tev ir mega-giga-apmekleeta lapa kas griezhas uz mysql un taisa naudu. zini, programmatuurai vispaar jaabuut legaalai utt. utjp.

Link to comment
Share on other sites

MySQLam tiešām liels pluss ir tas ka MySQL ir populārākā db programmatūra web lapu izveidei un par to internetā informācijas ir pārpārēm...

Postgresql faniem kuri bļauj ka , re MySQL nevar to un šito... - tipiskai web lapai (kāda drošivien ir šajā gadījumā) tās funkcijas nav nemaz tik nepieciešamas...

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka iekš MySQL var sabāzt visu ko nav slinkums tur iebāzt, es pac gan parasti ar tādām dīvainībām neaizraujos, saglabāju failu uz cietņa un iekš db iemetu tikai linku uz to failu.... Ir, protams šai sistēmai daudz mīnusu, bet kaukā baigi pierasti tomēr....

 

Bet var jau būt ka tomēr ir vērts apsvērt iespēju pāriet uz datu glabāšanu MySQL'ā....

Link to comment
Share on other sites

Bet var jau būt ka tomēr ir vērts apsvērt iespēju pāriet uz datu glabāšanu MySQL'ā....

Ja ir vajadzība failiem nodrošināt piekļuvi, tikai tad, kad jūzeris ir autorizējies, un nekādīgi negirbās/nevar izmantot .htaccess vai kaut ko līdzīgu (uz ne_apache serveriem ), tad risinājums ir failus glabāt DB. Bet savukārt, piemēram, publiskas lapas fona bildi, nu gan nevajag glabāt datubāzē, jo tas vienkārši sabremzēs bišķi vairāk visu, bet reāla labuma no tā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Njā, vot panesās offtopic :)

v3rb0: tak viss ok, vnk reizēm vaig bik jautrību ieviest.... ;)

 

Nu ta moš var kāc pastāstīt visus plusus un mīnusus failu glabāšanai iekš db vai vismaz iemest norādi uz kādu recenziju par šo tēmu ??

Visvairāk man incētu tieši par performanci....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...