Jump to content
php.lv forumi

Darbs Liepājas birojā


madzaboos

Recommended Posts

Sveiki!

 

SIA "BALTIC ITWEB"

Meklējam php, html, mysql programmētājus.

Liepājā darbību uzsāksim no 8 Septembra.

 

Darbs offisā, Pilnas slodzes Ar teicamiem darba apstākļiem, negarlaicīgā vidē!

Atalgojums piemērots darbinieku profesionalitātei un darba izpildes daudzumam! no 400 LVL - 700 LVL

+ brīvie apmeklējumi "Liepājas Deju Attīstības Klubā "Tecktonik""

 

Pagaidām savus CV sūtīt uz [email protected]

Edited by madzaboos
Link to comment
Share on other sites

Nu ta beidzot iekš Liepājas arī kaut kas notiek. Šādus piedāvājumus vajadzētu vairāk.

Link to comment
Share on other sites

foxsk8, beidz vienreiz raudāt - Liepājā visu laiku kaut kas notiek. Tiesa, es uz to no citas puses skatos, nekā Tu un zinu, ka Tu diezgan aktīvi meklējies (vienam uzņēmējam, kam biji nosūtījis CV, pat norādīju Tavas aktivitātes te forumā), bet nu Tava raudāšana liek uztvert, ka, sākot strādāt, tāpat nebūsi mierā ar visu ko.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja offtopiks, tad offtopiks, bet kolēga jāaizstāv - Ja jau tas uzņēmējs būtu sakarīgs čalis, uzaicinātu foxsk8, parunātos, noskaidrotu domas... empātisks uzņēmējs tādus ņem savā paspārnē un notiek baigā attīstība, kas visiem nes labumu. Savtīgam, protams, vajag uz paplātes smaidošu guru, kas nerunā pretim un par kapeikām, citādi tiks ieskaitīts raudātāju kategorijā... Tas nav ar ko lepoties uzņēmējdarbībā - neprast motivēt speciālistus.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Key, tieši tam uzņēmējam attiecībā uz programmētājiem nedaudz jāpagaida - ir lietas, kas ir jāizdara līdz tam, t.i. tikai laika jautājums.

Es novērtēju foxsk8 uzņēmību, ka sūta savus CV uz firmām, kaut ko mēģina, es saprotu, ka var pasūdzēties forumā, ka viegli nav, bet vienu un to pašu stāstīt visiem jau n-to reizi... Īpaši, ja zinu, ka citi iesācēji ir spējuši izsisties arī Liepājā, t.sk. arī es un ne es vienīgais. Tas jau sāk izskatīties pēc Robja, kurš to vien dara, kā sūdzas par skopajiem darba devējiem.

Link to comment
Share on other sites

Xe, tā jau nu nav, ka es gaužos, bet saku kā reāli arī ir. Kaut vai PC darbnīcā varētu strādāt, apstaigāju pusi pilsētas, nemaz nejautā ko tu māki, kāda izglītība, pasak ka viss ir pilns, tad nekas cits neatlika, kā iet uz veikalu strādāt, bet tas nu gluži nav tas, ko man vajag, jo kāda tur profesionālā izaugsme. Vienkārši arī tas viss ir tikai tāpēc, ka pēc pusgada sāksies prakse, jādomā jau laicīgi, kur varētu iekrukņīties, lai pēc tam nebūtu pa galvu kaklu jājiet uzreiz pirmā vietā, kur tevi ņem pretī un iespējams nevarētu sarunāt par praksi saņemt kaut kādu atlīdzību.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...