Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Tas kantoris atstāj ne visai zolīdu pirmo iespaidu, atvainojos par atklātību.
 3. Mācību centrs DRMC.lv meklē "JS pamats" kursa pasniedzējus. 54 akad stundas. Pats pasniedzu 1 grupai. labprāt atrastu kolēģi. Par vakaru sanāk ~~ EUR20 Otrā grupa startē 26.08. Man ir gatavas prezentācijas īsākam JS kursam. Man tā ir atslodze nosēdētas dienas kodā - paspēlēties ar bērnudārza līmeņa piemēriem :) Pirmajā grupā 4/5 neko nezināja par HTML. Tā nu skatam paralēli HTML un JS. Piedāvājums varbūt nav nopietns (tinyint) bet ir patiess (true). Nils 26875995 http://www.drmc.lv/lv/-kontakti
 4. Kā reiz šo gribēju ieteikt, tik savā pusē, lai ērtāk, var pārtaisīt par CSV.
 5. Esmu saskāries ar to, ka chrome https savienojums paliek, bet attiecīgais fails no http netiek ielādēts (neatceros, neesmu 100% drošs), bet par iframe esmu pārliecināts.
 6. Čau, kāda pēc jūsu pieredzes šobrīd ir situācija ar fully-remote darbiem Eiropas mērogā? Freelance un īstermiņa kontrakti neinteresē, tikai normāls beztermiņa darbs. Kādus 3 gadus atpakaļ, kad mēģināju ielauzties šajā segmentā, gāja diezgan grūti. Bija divas galvenās problēmas - atalgojums un kultūra. Atalgojuma ziņā Eiropas kompānijas nevēlējās maksāt savai valstij atbilstošu algu un piedāvāja Austrumeiropas algu. Tas principā izslēdz iespēju pārvākties dzīvot uz kādu citu lokāciju Eiropā un atņem lielu daļu no jēgas tam, kāpēc vispār strādāt remote. Kultūras ziņā - pārsvarā kompānijas tomēr nebija pat ne par 50% remote, un lielākā daļa cilvēku atradās ofisā, kas mani padarīja par tādu kā second class citizen. Rezultātā atmetu tam visam ar roku un pārgāju uz ofisa darbu. Varbūt nemācēju atrast īstās kompānijas - tiešām nezinu.
 7. Earlier
 8. Izklausas sketchy bet ja ar mieru slegt ligumu un maksat pilnus nodoklus klat tad iznak 4 468 = pec nodokliem 2.5 menesi un varam runat .
 9. mēs izmantojam Zapier. Un tālāk no Zapier uz Google sheets
 10. Mekleju full stack programmetaju ar labu pieredzi un zinasanam. Studentus nee. Node.js welcome. Php, Laravel . Algaa 2.5, darbs buus.
 11. Jāpaskatās Google sheets virzienā. Vienīgi besī googles api
 12. Nu es tieši negribu pats rakstīt skriptu. Negribu taisīt datubāzi un tabulu, kur to visu glabāt. Negribu taisīt serveri, kur hostēt tabulu Man vajag online servisu kurā iesūtīt datus un tur smuki tabulā skatīties iesūtītos datus
 13. $array = json_decode($json, true); $cols = [ 'user.fullName' => 'Name', 'user.email' => 'Email', 'something' => 'Somethingl', ]; foreach($array as $row){ foreach($cols as $colKey => $colTitle){ echo "<td>" . array_get($row, $colKey) . '</td>'; } } array_get no Laravel, kas saprot dot pierakstu. Moš pietiek :) A tā savādāk, grūti saprast, ko gribi panākt bez jebkādiem datu exampļiem...
 14. Varbūt kāds zina servisu (API), kurā var iesūtīt datu vienības json formātā. Tālāk vajag, lai tas serviss piedāvā web interfeisu, kurā es varu uztaisīt tabulu ar manām nodefinētajām kolonnām. Tabulā tiktu attēloti mani iepriekš iesūtītie dati. Varētu pats to visi tasīt, bet baigi negribās, jo tie dati netiks ilgi glabāti un pēc pāris nedēļām nevienam vairs nebūs vajadzīgi
 15. Esam izveidojuši pamācību kā pievienot OpenCart interneta veikalam MakeCommerce maksājumu moduli un Omniva piegādes uz pakomātiem: https://makecommerce.lv/opencart/ka-uzstadit-internetbanku-un-karsu-maksajumus-opencart-interneta-veikala/ Iespējams noder kādam, kas ir procesā ar OpenCart interneta veikalu.
 16. Iespējams, ka Tev lapā tiek iekļauts no ne-https lapām, piemēram, skripti, vai kas tads tāds. Tikļīdz ir kāda ne-https konekcija, tā var rādīties not-secure. Atver developer consoli un paskaties, kas tur ir izvadīts. Iespējams, ar sertifikātu viss ir ok, bet lapas saturā viss nav drošs...
 17. Paldies e-remit un paldies Kasspars. Mēģināšu..
 18. ja tev ir ubuntu, tad ar letsencrypt.org būs jāpalaiž burtiski dažas rindiņas no termināļa un sertifikāts uzlikts
 19. Sveiks, @artis! Jā, Omniva Checkout ir mūsu sadarbības produkts ar Omniva, lai nodrošinātu maksājumu un piegādes risinājumu ar vienu līgumu. Omniva Checkout modulis ir mūsu MakeCommerce moduļa klons ar nedaudz apgrieztām iespējām. Ja Omniva Checkout variants ir kā pirkuma noformēšanas logs, tad MakeCommerce moduli iespējams izmantot piegādes un maksājumu risinājumu pašā PrestaShop pie pirkuma noformēšanas nenovirzot klientu uz citu logu.
 20. Lai noņemtu "Nav droša", tev nepieciešams SSL sertifikāts un atbilstoši konfigurēts serveris. Vienkāršajā gadījumā vari sertifikātu nopirkt un sameklēt instrukcijas, kā pareizi to uzstādīt. Ja gribi bez maksas, vari lietot letsencrypt.org, bet nāksies nedaudz vairāk pašam pakonfigurēt. Tiesa, arī tas nav pārāk sarežģīti, redz, kaut vai DigitalOcean pamācība.
 21. Es pārlūkoju agrākos topikus par majaslapu drošību, bet neatradu par šogad radušos problēmu, ka Chrome vai Avast vai citi publisko info, ka mājaslapa "Nav droša" vai "Not secure" . Pie kam Chrome atzīšot kādus tur sertifikātus, kurus izsniegs viniem uzticami kantori.. Man ir divi jautājumi: 1)Ko darīt, lai neparādītos mājaslapā "Nav droša" vai "Not secure" UN VAI es pats vispār ar .htaccess (sākšu viņu vairāk apgūt) varu nodrošināt to drošību??? 2) tad būs japērk sertifikāts, lai piemēram Chrome noņemtu "Nav droša" vai "Not secure" Atbildiet uz maniem jautajumiem lūdzu! :)
 22. budžets, kāds budžets.. savādāk vari meklēt, te laiku pa laikam kāds meklē - mistiskam projektam...
 23. Sveiki, interesē Prestashop integrācija. Šobrīd, salīdzinot variantus, nav skaidrs, vai tas ir viens un tas pats, kas https://www.omnivacheckout.lv/, vai kaut kas cits. Jo lejupielādējot Omnivacheckout integrācijas moduli, kodā redzamas visādas makecommerce pazīmes.
 24. Sveiki visiem,ir maza problema,sobrid meginu macities java uz linux (Ubuntu). Un nevaru saprast ka var atskanot url tas ir no neta radio,c# sapratu bet tagad kautka esu iegrimis pardomas,kods ka parasti vnk bez neka,kadu packcage varbut vajag jo googles tante met dazadas lietas ara,bet kad censos kautvai ielikt import java.net.URL; met eroru http://i.imgur.com/jG35mWV.png Paldies
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...