Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Nū 30 sekunžu downtime reizi stundā - tas ir nopietni, tas nenovērsami ietekmē lietotāju. Kāpēc apache restartējās? Tā taču nebūtu jānotiek.
 3. Nēnu - kad tika noteikts, ka tas ir Apache restartu dēļ - es biju manāmā šokā :D :D :D
 4. Ja 30 sec viss ceļās, tas jau pašā procesā nodrošina max 99.166% uptime.. Ja vēl rēķina iespējamas tīkla problēmas kaut kad pa retam.. tur tad tāds 97..98% uptime. Tam nevajadzētu būt pašmērķim.
 5. that...makes sense? lol... Apache - tas arī sen nedzirdēts servera dzinējs...
 6. Nuuu - izrādās apache tiek ik stundu restartēta ...
 7. Nu tur tas downtaims notiek idejiski līdz 30 sekundēm Ja intervāls ir 1 minūte - tad idejiski var nevienu to downtaimu nemaz nenoķert ...
 8. Drīzāk jāsaprot, kāds ir mērķis - kāpēc neder 1-5min, kāpēc vajag īsāku intervālu? Tīri grafikam vajadzētu pietikt ar 1-5min. Vai arī doma ir sūtīt brīdinājumus developeriem? Tam jau drīzāk kalpotu kādi citi instrumenti.
 9. Nu redz - uztaisīt jau var, protams, viskautko. Doma jau bija neķēpāties ar šito. Kaut gan meklējot, utt. beigās ātrāk būtu bijis pašam uztaisīt. Tomēr: tas derētu man - nevis kādam parādīt smuku grafu :)
 10. Tad vajag vēlvienu virtual host paņemt, kas laiž otru servisu un skatās, vai pirmais ir dzīvs
 11. Nopērc pašu bomzīgāko virtual hostu un laid katru sekundi curlus uz tām lapām - būs kāds intervāls vajadzīgs par divu kafiju cenu mēnesī. Protams, tas arī var aiziet offline :D
 12. Mobile first? Hey, priekš kan lietot tel:, ja var likt taisīt tizlas copy paste darbības no telefona browsera.
 13. Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc. Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm. Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)
 14. Čau! Radās pavisam vienkāršs jautājums, varbūt pat kāds ir testējis un ir zināmi aktuāli dati par to cik interneta lietotāju lieto "mailto:", lai kādam nosūtītu epastu? Es piemēram lietoju tika epasta klientu web versijas un man vienmēr ērtāk ir bijis nokopēt epasta adresi un nosūtīt tādā veidā. Kaut gan pieņemu, ka vairums IT cilvēku izmanto standalone aplikācijas, kur mamma un tētis visticamāk, nesaprot kāpēc viņiem veras vaļā outlook vai kāda cita aplikācija. Mēģinu saprast, cik prātīgi ir lietot pogu ar "contact us" ar mailto, nevis vienkārši uzrakstīt epastu, iespējams, vienkāršāk ir lietot abus. Gribētos, lai jūs padalaties pieredzē un domās.
 15. Pēc tava rakstības stila gan liekas, ka tev pašā laikā būs tā vakance ar 400eur mēnesī. Nu tādiem, kas nelieto punktus, komatus, lielos/mazos burtus (ar trīs klašu izglītību laikam?).
 16. Sveiki! Bija šitādi publiski servisi, kur varēja piereģistrēties un ievadīt konkrētas mājaslaps adresi, un tad tas serviss vislaik čeko, vai site ir up, un ja nav - sūta paziņojumu. Neatceros gan adresi. Varbūt kāds var padalīties ar šāda veida mājaslapu? Paldies!
 17. plusexp

  Skat nodejs kods

  Viņi atrodas Kārsavā, pieļauju, ka tur 400 EUR ir oligarha cienīga alga. :))
 18. Godīgi sakot - kaut kāds bullshits. Tie procenti varētu strādāk kā neliela papildus motivācija, ja fiksētā alga būtu pietiekami liela, bet jūs taču tur piedāvājāt sākot ar 400eur. Jums reāli ir kāds darbinieks, kas parakstījies uz to variantu 400eur + 20%? P.s. tikko sapratu, ka 400 pat ir zem minimālās algas Latvijā.
 19. Raccoons

  Skat nodejs kods

  Tāpēc, ka tie nav nekādi 0.25 vai 1%. Varbūt tā labāk: alga + 20% no spēļu peļņas tiek sadalīti starp darbiniekiem ar specifisko formulu. Praksē tas arī to nozīmē — 20% sadala darbinieki. Maz? Tad tas ir diskutējams jautājums. Spēlēm server cost ir labi ka 2%, citas izmaksas piemēram, ja spēle pērk brutāli installus. Protams, ka to arī jāatskaita, lai ir motivāticja dabūt lētus installus vai netērēties uz server costa. Vispār dīvaina loģika, ja spēle pelna 2000e un tērē tur pat instalos 2000e, tad uzņēmumam vajadzētu apmaksāt 400e?!? Esam caurspīdīgs uzņēmums. Pat visas formulas esam publiskojuši — mēģinām salikt godīgi pret veciem un jauniem kolēģiem.
 20. Ne jau par to stāsts.. Tā ir diez gan maldinoša prakse lieliem burtiem rakstīt +20% un pēc tam smalkajā drukā uzrakstīt mīnus server costs, citas izmaksas (nodokļi vēl ir reasonable. bruto/neto aprēķins) un dalīts ar X.. :) Kāpēc uzreiz nerakstīt +0.25% vai +1%? Jo 20% nav tas pats, kas 20% no samazinātas summas * 0.xx ratio
 21. Kasspars

  Skat nodejs kods

  Tādā gadījumā ar nākošo gadu pazaudē MUN statusu
 22. Raccoons

  Skat nodejs kods

  Uzņēmuma daļas ir attāla peļņa, šeit jau vari nopelnīt pirmajā mēnesī ar pareiziem gājieniem. Mūsu motivācija veidot komandu, kas ir fokusēta uz peļnu un gala lietotāju. Noņem nodokļus, servera izmaksas un jebkuras konstantas izmaksas, kas saistītas ar konkrēto spēli. Kā tad savādāk esi iedomājies?!? Atnākt uz uzņēmumu un uzreiz atkost no visiem peļnas daļu?!? Jauniņais saņem daļu no tā, kas ir papildus nopelnīts. Vari ar vienkāršu ieteikumu citai spēlei, palielināt sev peļnu. Tas pats stāsts. Lai saņemtu visas daļas, jābūt vienīgajam spēles izstrādātājam. Šogad ir micro status, droši vien pēdējo. Neizmirstam, ka arī alga ir mazāka parastam SIA. Ja kādam patīk 43% ziedot valstij, tad šogad varat neizskatīt šo vakanci. Vari maksāt kaut vai 5000e, tikai no pārējās summas 20% jāpiemaksā. Apspriest pašu algas izmaksas metodi un pieeju nav jēgas, tās ir mūsu pamatvērtības. Warrior pozīcija vienmēr būs piesieta peļņas procentiem. Savukārt konstantas algas cipari un procenti nav iekalti akmenī, tie var mainīties un varat droši pieteikties ar savu variantu. Saprotu, ka tipiska programmētāja ikdiena: notirgot savas prasmes par lielāko algu; tad sēdēt un programmēt vecākā programmētāja uzdevumus. Ja tas ir jūsu ideāls modelis, tad ignorējiet šo sludinājumu. Pie mums vajadzēs domāt arī par biznesa pusi, izvērtēt vai tas vispār nesīs peļņu pirms kaut ko cītīgi programmēt.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...