Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. Ļoti labs jautājums... . man arī radās aizdomas... - iespējams ka kļūdos...
 3. krutka un palete gadījumā nav viens un tas pats cilvēks?
 4. Earlier
 5. Saprotu, ka var likties, ka, ja man ir problēmas par dažiem topikiem, tad ir problēmas par visu. Turpini vien čīkstēt. Maksā jau mums par to, ka mēs izdarām darbu, nevis kā to izdarām.
 6. ict ir IT uzņēmumu grupa, kas specializējas mājaslapu un specifisku tiešsaistes risinājumu izstrādē. Meklējam kolēģi - php programmētāju. Prasības: Vēlme mācīties; PHP/MySQL zināšanas; API zināšanas; Java Script (vismaz pamatzināšanas); HTML/ CSS zināšanas; Mēs piedāvājam: Darbu uz pilnu slodzi; Draudzīgu kolektīvu; Progresējošu atalgojumu; Iespēju attīstīties un realizēt savas idejas; Darba vietu Rīgas centrā - Satekles ielā 2C (bet ar iespēju strādāt attālināti); Autostāvvietu; Atalgojumu no 1200 eur - 2400 eur (Bruto). Gaidīsim īsu CV un aprakstu
 7. Manliekas večuk, ka Tev ir problēmas ar visiem un par visu, tāpēc varbūt Tavs laiciņš ir 0 vērts un vari te mēģināt aizstāvēt viedokli un pusi dienas tērēt bezmaksas softa meklējumos. Tas ir tāpat kā apstaigāt visus veikalus, lai salasītu labākās akcijas preces. Vari tā darīt, slikti tas nav, vari arī pagaršot bez maksas kādu riekstiņu katrā veikalā un būt paēdis pa velti. Bet tādā veidā Tu tikai tērē savu laiku. Mana izvēle ir samaksāt pāris eirikus par pakalpojumu, nekā tērēt laiku research, mēģinot kko samukļīt un beigās tāpat atduroties, ka nekas labāks par sākotnējo nav bijis un nebūs.
 8. Labi teikts. Tomēr vai jēga tādiem ieskaidrot, ja viņi tāpat beigās "double down on their own opinion"?
 9. Strādājot IT bieži gadās, (ja vien nedari monotonu darbu, kam reāli ar IT maz sakara), ir nepieciešams kāds specefisks darbs... - man savulaik primitīvi vajadzēja apgriezt video .. (ar mazām korekcijām)... pie tā pavadīju pus dienu... , pamatā meklējot softu, kas kaut uz pāris stundām ļautu izdarīt to ko vajag... (bezmaksas projektam)... ... - cilvēkam vajag retu reizi pieslēgties attālināti- un tad nu tāds cepiens- samaksā- tad varēsi to darīt.... - ta dažreiz par to naudu vieglāk aizbraukt klātienē... .. .. Par opensource/freeware ... - atbalstāma lieta... ja man dotais produkts patīk, u
 10. Tas ir pats labākais šādā opensource un brīvu cilvēku pasaulē - gribi un vari - dod pretī, negribi vai nevari - nedod. Tas ir, tev nav pienākums ne dod, ne nedot. P.S. Nedaudz netēma, bet arī nodokļu sistēmai būtu jābūt tādai, kurā tev neviens ar varu un draudiem neatņem tevis nopelnītu naudu, bet tu pats izvēlos ko un kāpēc apmaksāt absolūti pēc brīvas gribas. Tas ir, pašreizējā nodokļi sistēma ir tīrākā zagšana.
 11. Pietiks jau cepties. Saprotu, ka tev, boomer'im, ir grūti tagad samierināties un dzīvot tālāk, redzot, kā latvji papisa kazakiem, bet tas nenozīmē, ka žults jāizliek par tiem, kuru gribētu "get shit done", pie tam tematā, kas ir pilnīgi nesaistīts. Iesēsties dīvānā, pasūc aliņu un jutīsies atkal kā ikdienā! :)
 12. yes sir, bet vai opensource pasaulē dzīvojot kaut kas nav jādod pretī? savs ieguldījums - palīdzīga roka, savs produkts, bet ja rokas līkas tad mazliet naudiņas.
 13. https://www.printful.com/developer-school This two-week curriculum will allow you to work side by side with talented representatives of the industry and gain the foundation you need to find an IT job. The Developer School is free and the best graduates will be offered the opportunity to join the Printful team as employees! Informācija no iepriekšējiem gadiem: Šodien ziņās: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/wsj-printful-kluvis-par-latvijas-pirmo-vienradzi.a405972/
 14. Izvēlēties un piedalīties opensource/freeware kustībā var būt ne tikai īstermiņa taktiska izvēle, bet arī principiāla dzīves veida izvēle ar skatu nākotnē un to - kādā pasaulē vēlamies dzīvot.
 15. ja grūti atrast tad reku
 16. briedi paskrollē uz augšu un paskaties kurš no mums pirmais iebrēcās par pirātismu.
 17. Kas ar tevi? Neviens te nerunā par pirātismu, bet par opensource/freeware alternatīvām. Tu varbūt arī brūc virsū visiem, kas izvēlās lietot VSCode, nevis maksāt par jetbrains produkciju?
 18. ok, ja gribi, varu atspēkot Tavu ~tukšo diršanu~ superīgo piemēru. nevis braukt ar sabiedrisko un pirkt auto, bet drīzāk šis izklausās pēc "vai pastāv kāds bezmaksas car share, lai strādātu par taxi šoferi" palīdzat tak nabagam nokrekot to teamvieweri nevis man uzbrūkat. Izvēlaties šādi domāt par lietām, tad pēc tam neraudat, ka citur maksā labāk un apstākļi sakarīgāki. gan jau lielākā daļa strādā pie nelegāla windows kompja, photoshops par dārgu, ide crackota un stackoverflow tabs, lai atrastu kodu, vienmēr vaļā. un ja Jūs man brēcat pretī, tad es trāpu laikam diezgan pareizi :)
 19. 8? TeamViewer lētākais piedāvājums ir 30€ mēnesī (jāpērk gan uzreiz viss gads, tākā 360€ + PVN). Jāatzīst, ka tas ir diezgan daudz. It īpaši tad, ja to izmanto freelanceris ne biežāk kā reizi pāris dienās vai pat vēl retāk. Ja izmanto ikdienā, tad iespējams tie 1-2€ pa dienu daudz neko nemaina, bet ja retāk, tad jau sanāk sālīti. Man personīgi ir jāpieslēdzas reizi nedēļā un es toč negribētu katru reizi maksāt 7€+ par katru šādu sesiju.
 20. "Lai cilvēks saprastu, ka ir stulbs, viņam ir jābūt salīdzinoši gudram". Tevi nevainoju, ka nesaproti pat tad, ja Tev iedod tādu piemēru iz dzīves, taču pavisam reāli, un ne tikai uz softu varam šādu loģiku attiecināt. Ja tomēr gribi novērsties no temata un provocēt uz argumentu, necenties - daudzi šeit būs gudrāki par to. :)
 21. man patik programmētāju loģika - pārspīlēt, lai būtu taisnība
 22. Nav jau tik traki ar alternatīvām, ka būtu bez maz vai pašam dienām jāmokās kaut ko stiķēt kopā. :) Ar līdzīgu loģiku var teikt - ja Tu brauc 1h nedēļā ar sabiedrisko, kāpēc nepērc savu personīgo auto?!
 23. labi labi, liec roku uz sirds un pats sev pasaki, ka neesi lietojis neko pirātisku pēdējo 15 gadu laikā :)
 24. latviesi.. grib labu stafu bez maksas. ņem open source produktus, pārvērš tos naudā (laravel, react, graphql, u.t.t) samaksā kamēr vajag par lietu kas strādā tos sūda 8eur, nekā 3 dienas čakarējies lai pieslēgtu bezmaksas versiju, kaut ko krekotu vai sazin vel ko darītu. Ja izmanto opensource kodu un pelni ar to 2k mēnesī, nosvied vismaz 1% mēnesī maintaineriem.
 25. Chrome Remote Desktop - https://remotedesktop.google.com/ - ļauj piekļūt tavām personīgajām ierīcēm, kas ir tavā google kontā
 26. UltraVNC, RealVNC.
 27. Sveiks! Tik viņs ir par maksu. Šis pasākums nav man pašam. Uz doto brīdi atrasts ir https://www.tightvnc.com/ (jāforwardē porti), https://www.ammyy.com/en/ (pastāv limitācijas) ...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...