Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Tas ir mēnesī (piemirsu pierakstīt, atvainojos). Man sanāca aptuveni par 800 lapu skatījumiem 0.5 centi, bet nu saits bija piebāzts. Sākot jau ar to ka sticky reklāma lapas augšā. Un katrā lapā 3-4 banneri. Tā man izkārtoja google automatiskā reklāmu izvietošana funkcija. Precīzu CPM uzrakstīšu rīt, tagad esmu caur telefonu. 2 eiro izklausās tīri okay, uzturēšanas izmaksas sanāktu nosegt un pat saldējumam atliktu.
 3. Tas ir dienā vai mēnesī? Man no LV auditorijas Adsense ir ap 2 eur / 1000 reklāmas attēlojumiem , tas veidojas no vidēji 40 nospiedieniem, kur par katru maksā vidēji 0.05 eur.
 4. Sveiki, Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi ar bloga/satura mājas lapas piepelnīšanos? Lieta tāda - ir neliela lapa ar 10'000 unikālajiem un 20k+ lapu skatījumiem ar tendenci pieaugt, latviešu valodā, lielākā daļa apmeklējumu ir no google. Pamēģināju Adsense ar automātiskiem reklāmu izvietojumiem - iznāk baigi piebāzts ar reklāmām un sanāk iekasēt līdz 0,50 - 1,00 eiro dienā, Adsense atmetu, nav vērts manā skatījumā. Šķiet, tiem, kam auditorija ir angliski runājošie baigi ar Amazon Affiliates aizraujas, bet manuprāt Latvijas auditorijai tas nestrādās. Vai arī tomēr? Varbūt ir kādas platformas kur var uzrunāt kādu potenciālo sponsoru / reklāmdevēju? Kādas vēl ir iespējas eiropiešiem / latviešiem? Es lapu neuzturu / neuzsāku pelnīšanas dēļ, vairāk dēļ mācīšanās (SEO / Saturs un vispārēja lapas pārvaldīšana, analīze), tādēļ piepelnīties būtu labi, bet ne obligāti, vienkārši interesējos.
 5. Last week
 6. Earlier
 7. Chrome noredirektēja pareizi... problēma ir uz Brave
 8. ir WP+Woo+WPML lapa. gribēju uzlikt , lai rāda automātiksi LV lapu ja lietotajs ir no LV vai browser valoda ir LV , bet kautkas nenostrādā . kāds var palīdzēt ar šito tēmu ? uzliku vienu GEO pluginu, bet arī nenostrādā... man Request header ir . pareizi nav lv-LV ? accept-language: lv,en-US;q=0.9,en;q=0.8
 9. Spams! Jo teksts ir copy paste no word
 10. Labdien! Interesējos par studijām Turībā. Gribu sākt mācīties uz tūrismu vai nu uz sabiedriskām attiecībām. Var būt šeit ir kāds, kurš tur mācās vai mācījās? Kādas ir darba iespējas pēc universitātes? Vai tur ir grūti mācīties? Paldies visiem!
 11. tomats, mikro servisi paši par sevi ir nodalīti viens no otra. Kā jau kungi augstāk Tev minēja, tie ir mazi "projekti", kas savā starpā spēj sarunāties, izmantojot HTTP. Tam pa virsu mēdz likt eventus visas platformas ietvaros, lai servisi klausītos uz šiem eventiem un saprastu, ka nu ir laiks kaut ko kādam prasīt. Attiecīgā servisa izmaiņas, kas ieiet masterī, aizstum uz produkciju ar kādu CI tooli. Nav tā vienkāršākā tēma, ko tik īsi varētu apskaidrot. Kas attiecas par modulāru monolīdu, es pat teiktu, ka tas būtu labāks variants, jo it īpaši, ja nezini kā un ko gribi darīt, kad sāc domāt vispār par mikroservisu arhitektūru kā tādu. It īpaši sākumā, lai veidotu projektus, mirkoservisi ir diezgan liels overkill. Kasspars, tā atrašanās vietai nebūtu liela nozīme. Tas var būt 1 serveris, tas var būt cits serveris, galvenā doma ir izvairīties no coupling.
 12. Atbilstoši likumam, būtu arī jānorāda atalgojuma diapazons un uzņēmuma reģistrācijas numurs. Paldies.
 13. Protams, līgums tiek slēgts, jo arī mums ir svarīgi, ka developeris nepazūd dziļākajos dark weba mežos un darbi paliek nepadarīti. Kā jau minēju, sūti pieteikumu ar CV un portfolio uz norādīto e-pastu. Ja ir arī citu klientu, partneru rakstiskas atsauksmes, tad tas tikai nāktu par labu sadarbības uzsākšanai...
 14. 30 eiro stunda un varam runāt stradāju tikai ar ligumu lai varētu ja nemaksā tiesāties :).
 15. Ja esi pieredzējis koda pavēlnieks un spēj realizēt gan custom, gan opensource risinājumus, tad dod par sevi ziņu. Mums kā aģentūrai ir projekti, kas meklē veiklus pirkstus un gudru prātu. Iespējams, mums ir pa ceļam, tāpēc sūti savu CV un portfolio uz idea@billandyard.lv
 16. Man liekas, ka mikroservisa lielākā jēga ir tieši tas, ka vari nodalīt pilnībā visu loģiku. Es gan īsti nevaru saprast, kāds ir mērķis, ko centies panākt? Izklausās, ka vairāk runā par kaut kādu modulāru monolītu, nevis mikroservisu. Vismaz manā uztverē mikroserviss ir nodalīts projekts, kas veic kādu specifisku darbu. Saziņa parasti notiek caur kaut kādu API (http, piemēram)
 17. Vai tad mikroservisi pēc savas būtības nedzīvo katrs uz sava servera?
 18. Vēlos veidot projektu ar mikroservisu arhitektūru. Nevaru saprast, kā labāk strukturēt GIT repozitorijas - katru servisu savā GIT repozitorijā, vai arī visi servisi vienā repozitorijā, tikai katrs savā mapē? Ja katrs serviss savā repozitorijā, tad kā pēc tam savilkt tos visus kopā? Sainstalēt ar composeri kaut kādā vienā master-repo? Pieņemu kādam forumā ir lielāka pieredze ar abiem variantiem un varētu šo to pastāstīt, kā ir labāk un kāpēc. Paldies.
 19. Hey, Esam web programmētāju meklējumos! Gaidām junior, mid/senior, FE, full-stack un Magento programmētājus. Piedāvājam bezmaksas augļus, cepumus, kafiju cik uziet, apmaksātas sporta nodarbības, regulārus naudas bonusus, ikmēneša pasākumus un aizraujošu darba dienu! Alga atkarīga no izvēlētās pozīcijas un visām piedāvātajām var iepazīties te. Ja kādi jautājumi, droši var rakstīt linda@magebit.com. Uz saziņu!
 20. var

  Programmētāja Reps

  Uzgāju šo kanālu (stdout), nolēmu, ka jāpadalās arī šeit, vairākas dziesmas noklausījos - bija jāpasmejas.
 21. https://github.com/antimatter15/whammy https://jsfiddle.net/7kgvL48e/25/ - izmantojot https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/MediaRecorder
 22. 1) Vai ar PHP vai javascript ir iespējams izveidot VIENU video failu no teiksim 500 png atteliem??? 2) Vai HTML5 CANVAS animāciju var pārveidot video failā? ( pagaidām neieteikt ffmpeg)
 23. @tewin - Nevajag tik ļoti piepūst vaigus. Tici vai ne, bet biznesā IT ir apkalpojošā sfēra. Un, tici vai ne, cilvēkam pie rakstāmgalda 99% gadījumu ir dziļi pie vienas vietas, vai programma, kuras interfeisā viņš izbolītām acīm baksta ar peli, ir rakstīta C# vai Vizuālajā Beisikā, kamēr vien tā dara to, kas no tās prasīts.
 24. Ir arī tādi "veiksmīgi uzņēmēji", kas uz autoplačiem pārdod pārkrāsotas lietuviešu mašīnas ar birku "Tikko no Vācijas" par ļoti labu naudu. Gribētos ticēt, ka šim modelim IT pasaulē sekot mēs negribam.
 25. Paldies, Tev par veiksmes novēlēšanu un par viedokli, ļoti vērtīgi! Varat slēgt tēmu ciet. Paldies visiem.
 26. Interesants projekts izklausās, starp citu. Vēlu veiksmes!
 27. Pats negribi uztaisīt? Darbs vienam weekendam.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...