Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Esmu veiksmīgi uzsācis projektu (ir maksājoši klienti un scalable business model), kam ir nepieciešams labs serveru administrators ar kodēšanas zināšanām, lai izveidotu savu dedicated wordpress hosting (iespējams uz DO bāzes). Var gan freelance, gan co-founder statusā. Ja interesē izaicinājumi, start-up kultūra un iespēja nopelnīt vairāk nekā strādājot par algu, tad PM.
 3. @Grey_Wolf Okay, saprotu, ka jums varētu derēt vakance / projekts uz pusslodzi, kur ir nepieciešams izmantot PHP, MySQL un JavaScript. + vislabāk, ja klienta puse nestrādā ar ietvariem. Labprāt saņemu jūsu kontaktus un nelielu aprakstu par darba pieredzi, lai būtu saprotams, kura pozīcija būtu atbilstoša. Varat droši sūtīt man uz e-pastu - lilita@darbaguru.lv. Ar cieņu, Lilita Alute
 4. UTF-8 Safe Functionality Special mentions for stuff which may be “surprisingly” safe with UTF-8. Note if “well formedness” is mentioned, it may mean you should be checking the strings for well formedness before using these functions. explode Official documentation: explode Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence) str_replace Official documentation: str_replace Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence).
 5. https://www.php.net/manual/en/function.str-ireplace.php .. - manuālis, un velreiz manuālis..
 6. Servera konfigurācija cita.. - bet ja neizmantosi i variāciju, tad būs serveri uz kuriem dabūsi laukā brīnumu lietas..
 7. str_ i replace !!!! es jau rakstīju burtiņš i bez strādā tikai ar tīriem latīņu simboliem, ja gribi UTF-8 tad i .. tas attiecās uz visām string funkcijām ..
 8. Strādāju ar PHP, MYSQL, JavaScript.. Ietvarus savos projektos neizmantoju, jo patiesībā tas stipri samazina ātrdarbību.. (programma, kas izpilda programmas programmu) PHP.. - jau pats ir intrepretātors, ja viņam uzkrauj vel vienu interpretātoru.. tad ātrdarbība zūd.. Un varat man te visi nestāstīt ka tā nav.. , dažreiz izstrāde gan stipri paātrinās, bet tas attiecās tikai uz nelielām lapelēm.. Pie tam izmantojot ietvarus, palielinās risks, ka pašā ietvarā jau ir drošības caurums (kās nav retums)… - tātad nopietnos projektos - nekādus ietvarus.. P.S. Darbus, meklēju tikai fona režīmā, vismaz pagaidām - uz pusslodzi..
 9. Yesterday
 10. hetzner.de manuprāt ļoti labs "bang for buck", managed webhostingu neesmu lietojis, bet ar VPS un dedicated serveriem esmu apmierināts jau vairākus gadus.
 11. Last week
 12. brieža norādītajā lapā notestējot vis strādā:
 13. Digital Ocean var smuki apvienot ar Laravel Forge. Pats lietoju šādu kombināciju.
 14. Varbūt Time4VPS tev izskatās labi. Tur var paņemt Linux VPS Lietuvā ar Plesk, DirectAdmin vai cPanel. Kopumā ir tā, ka visticamāk tipisks shared hosting tev tik un tā nepalīdzēs izvairīties no drošības problēmām. Ja tu izmanto kaut kādus cPanel automatizētus konfigurātorus vai vienalga, tad varbūt vienkārši vari pamēģināt automātiski uzstādīt Wordpress Digital Ocean veikalā, kas tev uzkonfigurēs Dropletu pēc labās prakses. Vairāk info: https://marketplace.digitalocean.com/apps/wordpress
 15. Jā ir ļoti labs,piekrītu, bet tā kā nevēlos uzturēt pašu serveri, uztraukties par servera drošību, šoreiz tas nederēs. Interesē vairāk "managed" hostings.
 16. Čau visiem! Drīzumā, iespējams, vajadzēs kaut kur nohostēt PHP CMS un metu acis uz area.lv vai siteground.com (auditorija - eiropa), pagaidām priekš wordpress izmantoju godaddy, bet nu viss tur šķiet ir baigi lēns, tieši godaddy panelis un cpanel, pats hostings liekas ok. Lietoju arī DO (edit: Digital Ocean), bet priekš node servera, bet šis variants atkrīt, jo negribu ņemties ar configurācijām, firewall'iem un citām lietām, bet tikai ar lapas vadīšanu. Area un Siteground tādēļ, ka abi piedāvā iespēju pāriet vēlāk uz "High Performance" hostingu ar Cpaneli vajadzības gadījumā. Par Siteground vispār nav priekšstata, tikai cik tik lasīts, ka supports ir labs, bet par Area tikai zinu tik, ka sen atpakal rakstīju viņiem e-pastu vēlu vakarā (ap 23:00), ar domu, ka no rīta atbildēs, bet atbildi saņēmu pēc 15 minūtēm, kas likās ĻOTI pozitīvs pluss, arī cenas ir labas un protams maziņš plusiņš, tas, ka latviski runājošie (ērtāk), sanāktu arī "atbalstīt vietējos". Vairāk taka sliecos uz area.lv izmēģināšanas pēc, bet varbūt kāds var pastāstīt savu pieredzi? Iespējams, kādam ir ko citu ieteikt? Ātrums, atbalsts, ērta vadība un cena - būtu kritēriji tieši tādā secībā.
 17. Earlier
 18. Privacy policy neesamība jau pat īsti vairs nav optional GDPR laikmetā.
 19. Apskatījos, bija 3 projekti un kādi 450+ frīlanceri. Ar 3 projektiem ir saprotams, ka nevēlies rādīt publiski to sarakstu, bet es ieteiktu vismaz frīlancerus rādīt publiski (bez reģistrācijas), skaitlis ir pietiekami labs, lai izskatītos, ka kaut kas tur notiek un tieši darba devējiem interesē cik platformā ir strādāt gribošie. Reklamēties vajadzētu vairāk, kādos ar biznesu saistītos forumos, jo izskatās, ka darba rūķu tur pietiek. edit: Reģistrācijas forma liekas baigi plika, iesaku kaut ko tur pierakstīt, vismaz kā tiks izmantoti dati vai linku uz "privacy" un īsi pastāstīt, ko iegūšu reģistrējoties, vienkārši vizuāli prasās kaut ko vairāk, šķiet nepabeigts.
 20. Tieši tā - paskatījos un aizvēru, pat nesanāca novērtēt, vai man tur ir kas interesants, vai nē.
 21. Yeah, tas, ka reģistrācija ir vajadzīga, lai kaut ko redzētu, ir off-putting. Zaudē conversions.
 22. Interesanti. Ierosinājums: būtu labi kāds demo režīms, kur var kaut ko redzēt bez reģistrācijas.
 23. aaa.. PHP. COM izrādās.. fuj... PHP.net..
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...