Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Uz localhost liku tāpēc, ka informāciju pārsvarā sanāca pildīt offline režīmā bez interneta.
 4. Labdien Ir radusies nepieciešamība pēc sms atmaksas iespējām. Varbūt kāds ir uzstādījis šīs kompānijas pakalpojumus Maksas sms? Piereģistrējies esmu. Izveidoju īsos vārdus kas janosūta uz norādīto numuru, bet ir mazliet problēmas saprast, kā tas notiek no manas lapas puses? Varbūt kads var padalīties ar vairāk informāciju un dokumentāciju ar php piemēru? Jebkādu informāciju kas varētu palīdzēt uzstādit. Būšu pateicīgs
 5. Bez līguma uzņēmumam nav nekāda pamata pieprasīt samaksu. Nebūtu arī skaidra metodika kāpēc tiek pieprasīta tieši konkrētā summa un ne citāda. Par tādām izdarībām bez līguma varētu iedzīvoties tiesu darbos, tāpēc esmu 100% pārliecināts, ka līgums bija. Līgumu varētu neslēgt tikai tad ja tas tiešām ir bezmakas pasākums. Tāpēc vēlreiz nonāku pie secinājuma, ka cilvēki nav lasījuši, ko paraksta. Vai arī ir, bet izliekas par muļķiem un cer tikt vaļā.
 6. Kādēļ izvēlies likt no sākuma uz localhost? Manuprāt, vieglāk būtu likt Wordpress uzreiz uz hostingu, salikt spraudņus un tēmas jau "live" lapai, šādas problēmas visticamāk atkritīs, ja lapai ir liels apmeklējums un nevēlies, lai apmeklētāji redzētu "mutācijas", tad vari izmantot kādu no "Maintenance Mode" spraudiņiem.
 7. Uz localhost uzinstalēju svaigu wp, uzliku premium template, pluginus un saliku visus datus. Tagad gatavu lapu gribu pārcelt uz hostingu. Pārceļu failus un caur phpmyadmin uztaisu db import. Viss forši bez kļūdām importējas, bet kad pārlūkā atver lapu, tad daļa lapas (galvenokārt wp-options tabulā) pazūd. Pārbaudīju un pēc sql faila upload caur phpmyadmin dati ir vietā, bet pazūd brīdī, kad kad ielādē caur pārlūku. Tā kā šī ir pirmā pieredze ar WP, tad nesaprotu kas par šaizi un kāpēc tā notiek. Ir idejas?
 8. Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta. </ChitChat>
 9. Earlier
 10. Varu derēt, ka tavi paziņas pirms kursu uzsākšanas parakstīja ar Accenture līgumu. Ja cilvēks nav spējīgs izlasīt, ko viņš paraksta, tad hammer of justice ir pilnīgi pelnīts.
 11. Printful 2019. gadā apgrozīja 100+ miljonus ar drukas pakalpojumu sniegšanu visā pasaulē. Pirms pieciem gadiem, kad pievienojos Printful, mēs bijām 5 programmētāji. Tagad esam pāri 60, un vienmēr meklējam papildspēkus. Tas arī ir tas āķis!
 12. Tādas pašas apmācības esmu redzējis arī citos uzņēmumos un arī bezmaksas. Piemēram Tieto
 13. Tas nav viņu bizness - apmācīt cilvēkus. Es pieņemu, ka tā ir darbinieku meklēšanas programma uzņēmuma vajadzībām.
 14. Un kur tad ir āķis? Kā Printful pelna ar tām apmācībām?
 15. @moonshine Nekas nav jāmaksā, viss ir bez maksas, pat ja cilvēkam izsaka piedāvājumu, bet tas tiek atteikts.
 16. Labs jautājums vispār. Aizgāju uz autopieturu, tur vot uzrakstīts bija - "paskaties, kas zem soliņa 3. dēļa uzrakstīts", paskatos zem tā 3. dēļa, a tur uzzīmēts p*mpis un pieprausta lapiņa, kur bija dota norāde doties uz Barona ielu un pie fitnesa centra pacelt bruģakmeni, uz kura uzzīmēts mazliet mazāks pimpis nekā autopieturā uz dēļa, un tur vot es lasu - "Ja neiesi strādāt Accenture pēc viņu bezmaksas kursiem, būs par tiem jāsamaksā". Domāju: "J*ptvaju m*ķ, jādodas mājās un kādam jāuzraksta par šo.". Atveru šo saitu, redzu - te reklamē Printful'am kursus. Nolēmu pastāstīt par savu atradumu. @tewin, nu Tu stulbs vai vienkārši stulbs? Kas tas par jautājumu? Protams, ka man tur paziņas ir gājuši tajos kursos un tāds viņiem hammer of justice dots, kad atteica turpināt aksenšurā pēc kursiem.
 17. Tas pats vien Accenture princips vien ir - iziesi kursu un neiesi pie viņiem strādāt? Maksāsi simtos. Gotta give it to them - vismaz modernas lietas apmāca.
 18. Man šķiet diezgan jocīgi sagaidīt, ka kandidāts zinās jaunākās PHP versijas nr. ar precizitāti lidz minoram.
 19. Īstenībā, to jau novēroju kādu laiku - ir ļoti daudz programmētāju, kuri saka - nekur Latvijā nemaksā algas virs 1k net, attiecīgi te ir tas pats tikai ar 10k. Iespējams cita darbības sfēra, komunikācijas prasmes, grūti teikt kāpēc rodas tāda segmentācija.
 20. Te neiet runa par linkedin profila sakoptību, bet drīzāk par tavu iepriekšējo pieredzi konkrētā sfērā / darba vietās kā arī vai arī par tevi kāds var dot labu atsauksmi. Te https://www.cv.lv/darba-sludinajumi/informacijas-tehnologijas pirmajā lapā ir vakances no trīs uzņēmumiem ar 4k+ brutto (divas ar 4k+ net, kuras jau iepriekš minēju) un tās ir publiski pieejamas.
 21. 1. Nē. Kā jau rakstīju, jautājums būtu adekvāts jebkuram "web devam". Varēju vēl to web ielikt boldā, bet likās, ka nevajag, tāpat varēs saprast manis teikto. Vienkārši nepatīk, ka manis teikto nodēvē par muļķībām, kaut gan nekas muļķīgs netika pateikts. Šeit ir PHP forums, runa gāja par PHP programmētāja atlasi un es ieteicu normālu jautājumu senior PHP programmētāja atlasei. Tad atnāc Tu un paziņo, ka tās ir muļķības. Mirkli vēlāk paziņo, ka man vispār ir "maz sajēgas". Bet nu labi labi, nekasīsimies. Saprotu, ka tu mēģini runāt vispārīgāk par jebkādas nozares programmētāja atlasi. 2. Protams, nenonāk, bet man nav arī pamata domāt, ka privāti Linkedinā un mistiskos paziņu lokos apgrozās kaudze 4k+ vakances. Man arī ir Linkedin profils, pat diezgan neslikts, krīt tur visāds recruiteru spams, ir arī paziņu lokā senior programmētāji, bet kaut kā līdz manām ausīm nenonāk informācija par tādām vakancēm. Laikam neesmu pietiekami worthy. Jebkurā gadījumā, pie šādas "slēptās" vakanču aprites ir ļoti grūti kaut ko secināt/pierādīt, tāpēc es šiem brīnumainajiem stāstiem par 5k vakancēm Rīgā neticēšu tik ilgi, kamēr tās neizlīdīs vairāk publiskās vietās.
 22. Tā arī izdarīju un pieliku blakus copy (clipboard) pogu arī. Dikti svarīgi man tas nebija, taisīju postu ar domu, ka varbūt kāds ir pētījis vai lasījis vairāk par šo. Paldies par viedokli @briedis un @mad182
 23. Nu te jau ir redzams, ka Tu mēģini uzspiest viedokli tēmā, par kuru Tev ir maz sajēgas. 1. Tavuprāt programmētājs ir tikai web dev, un viss ir jāmēra pēc viņu skalas? Pat ja iet runa par web dev, tad profesionāls web dev var būt eksperts React / Angular / Vue / ... un neko nezināt par datubāzēm. 2. Tavuprāt visas vakances nonāk cv.lv un tamlīdzīgās vietās? Daudzi uzņēmumi izvēlās neizvietot sludinājumus, jo tas ir dārgs maksas pakalpojums un vairumā gadījumu nenes nekādus rezultātus. Konkrēti piemēri no cv.lv esošajiem šobrīd - pirmajā lapā Ubiquiti un ctco. Bet vairumā gadījumu hunting notiek caur paziņām vai spamu linkedinā.
 24. Daļa lieto, daļa nelieto, bet manuprāt tam nav būtiskas nozīmes, galvenais lai e-pasta adrese būtu skaidri redzama un bez visādiem apčakarējieniem iezīmējama un nokopējama. Bet nu es droši vien liktu arī mailto:
 25. Sliecos piekrist, iespējams, Tev taisnība. Es biju domājis, ka daudz tādā ziņā, ka esmu pats redzējis nenoteiktā laika sprīdī (mērāms gados), man, kā no malas skatoties uz IT vakancēm, tie lielie cipari vienmēr iekrīt acīs pirmie. Vienkārši iemetu saites, man nav viedoklis algas jautājumos šajā jomā un novēlu jums visiem tādu un lielāku algu.
 26. Nezinu vai var teikt "daudz". Cītīgi meklējot kaut kas pavīd, bet tā ir kā novirze no vidējās statistikas. Par cik reāli beigās tiek parakstīts līgums, pēc visa atlases procesa - kas to lai zina. Ar to visu es gribēju pateikt, ka, manuprāt, Latvijā tirgus nav gluži tāds, ka seniors ar 10 gadu pieredzi var bez problēmām sev dabūt 4k+ algu, es tam īsti neticu. Ja tiešām maksā vairāk, tad visticamāk tas cilvēks nav nācis no malas uz tikko atvērtu vakanci, bet ir jau nostrādājis konkrētajā uzņēmumā daudzus gadus un parādījis savu lojalitāti, ilglaicīgi bijis key cilvēks uzņēmuma attīstībā. Tad tāda alga varētu būt adekvāta.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...