Jump to content
php.lv forumi

phpbb integrēšana


renathy

Recommended Posts

Man ir saits, kurā tagad sagribējās ievietot forumu. Tika izvēlēts phpbb. Iepriekš nedarbojos ar to. Un tagad rodas varbūt muļķīgi bet jautājumi.

Piemēram, manā saitā tak jau ir tāds primitīvs user management. Kā tas ies kopā ar phpbb user managementu?

Un kā ieintegrēt phpbb foruma admin paneli ar esošo admin paneli, vai arī tas ir normāli, ka phpbb būs atsevišķs-citāds tas panelis?

Link to comment
Share on other sites

A kur problēma pāriet uz vienotu sistēmu? Protams, šajā gadījumā vienkārši paņem lapas userus integrē iekš phpbb user db un lieta darīta, plus pēc tam vari pie lapas reģistrācijas skripta, pierakstīt klāt, lai ierakstītos lietotāju datus inserto gan jau esošā user datubāzē + phpbb user datubāzē, vai vēl labāk izveido vienu user db un tad no katras sistēmas lai slēdzas klāt uz vienu. Varianti ir daudz.

 

Es jau labāk paņemtu uz forum engine visu veidotu. Kā piemērs notepad.lv :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ar user-iem teorētiski nevajadzētu būt problēmu.

Taču problēma ir tā, ka man tak jau ir viens admin panelis (un ne jau tikai user management tur ir).

Tad ar phpbb parādīšanos ir divi risinājumi:

1) visu esošo admin paneli pārnest uz phpbb admin paneli (bet tad var nepatikt tas dizains un blablabla)

2) vēl kāds risinājums??? izņemot to, ka būs divi admin paneļi - viens forumam un user-iem, otrs visam pārējam.

 

 

R.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau arī tik traki, ja lietotāju dati nedaudz dublēsies - aka ja būs divas tabuas, viena priekš phpBB, otra tavai lapai. Man vienai lapai tā nācās darīt, jo forums ar pašu lapu bija maz saistīts, kā arī visas lietotāju lomas nav atkarīgas starp forumu un pašu lapu - tad nu ir phpBB users tabula un mana users tabula.

 

Ja nu tu izvēlies tā darīt, tad nāksies pacīnīties ar šo divu tabulu sinhronizāciju (ja izdzēs kādu no foruma, tad arī no lapas izdzēšanas, piemēram). Tātad nāksies paurbties iekš phpBB core funkcijām un tās pamainīt. Tāpat, noteikit, vajadzētu sapludināt kopā lietotāju autorizāciju - ja lietotājs iežurnalējas forumā, tad arī pašā lapā viņš ir autorizējies un otrādāk (es izmantoju izmainītu phpBB autorizāciju). Priekšā es neko nerakstīšu, jo tas nav izdarāms, viens, divi, bet paskatot phpBB dokumentāciju visam vajadzētu būt saprotamam...

 

Bet nu nevajadzētu taisīt divas tabulas, ja vien nav galēja nepieciešamība...

 

Manuprāt, vienkārši, atstāj divus administrācijas paneļus - vienu forumam, otru lapai.

Edited by rATRIJS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...