Jump to content
php.lv forumi

Ļoti lielu failu nosūtīšana pa epastu


virodovs

Recommended Posts

par cik gandrīz neko nesaprotu no programām kas man kā parastam cilvēkam liekās sarežģītas reģistrējos http://mail.multiboss.com/ epasta sistēmā kur man ir iespēja pievienot un nosūtīt failu pat līdz 2 gigabaiti, man nau saprotams kādēļ citi programmu izstrādātāji tik maz domā par parastiem cilvēkiem un sarežģī failu pārsūtīšanas un saņemšanas procesu , vismaz interfeisa ziņā failu pārsūtīšanas lapas es spēju izturēt aptuveni 5 minūtes, un tad manai pacietībai mērs ir pilns.

Link to comment
Share on other sites

, man nau saprotams kādēļ citi programmu izstrādātāji tik maz domā par parastiem cilvēkiem un sarežģī failu pārsūtīšanas un saņemšanas procesu , vismaz interfeisa ziņā failu pārsūtīšanas lapas es spēju izturēt aptuveni 5 minūtes, un tad manai pacietībai mērs ir pilns.

1. 50 % mailu klientu nevar pievienot HTML , preciizak var bet tas var veiksmiigi tikt uztverts kaa HTML un taatad attelojams gabals.

2. Kaa jau bubu mineja lielakaa dalja klienu/serveru sadu blakji vienkarshi nenjems pretii

3. kaada vaina no failu apmainjas servisiem ???

Iedod link kur atrodas fails, un viss , peec klikskja jau piedavaa nokazhat

4. pastav jau daudz citu iespeju nosuutiit failus, kautvai tas pats Skype

5. Ja fails ir 2 GB tad japadoma vai vispar ir pratiigi to dziit cauri tiklam, jo nekad nevar zinat kads pieslegums ir klientam , Diezvai vinsh buus seviskji laimiigs sanjemot skices ~~2gb, ja jamaksa par trafiku ...

6. e-mails tomer vairak domats Tiru zinjojumu nosuutisanai, nevis failu parsutisanai

7. pat ja serveris atalstiis 2Gb sanjemsanu, tad liela varbutiiba ka klients to vienkarshi nesanjems, jo tik gigantisks fails tiks noblokjets (atispami etc.

8. man tomer skjiet ka viena e-maila maksimalais izmers tomer ir ierobezots (tiri fiziski) , jo realitate tas fails tiek sakodets ar BASE 64, un taatad sekojoshi vairs nebuus 2 GB pet krietni lielaks & laiks kamer sapakos & atpakos ..

9. pamegjini nosuutiit kautvai 100Mb atazhu --> nosaushes kamer Antivirus vinju nocekos & parsuutiis...

Link to comment
Share on other sites

skaipaa ir baigi baigi ilgi jaagaida,

Skaips tachu stradaa peec principa p2p taa kaa viss atkariigs no tava Interneta piesleguma uplad atruma, kas nebuut nav tas pats kas download (parasti upload ir krietni lenaks)

--

Un suutot e-mailu buus Vel lenak, jo kajau mineju viss tiek kodeets BASE 64

Link to comment
Share on other sites

Man atkal nav saprotams, kurš pie pilna prāta sūtīs 2GB pa e-pastu. 99% no esošajiem e-pasta servisiem tik lielus attačmentus vienkārši nepieņems.

 

 

Te jau ir tas prikols, ka tie 2 GB kas tur tiek piedāvāti tie neiet attačmentā, tie faili uploadojas uz servera un automātiski tie vēstules saturā ielikts links uz failu.

Attačmentā tur cik patestēju aiziet kādi 10 MB.

 

Bet fiška tā laba.

Link to comment
Share on other sites

virodovs -> kautvai inbox.lv failu glabatuve ( max Upload vienaa piegajiena ir 700Mb, kopejais 10Gb ), bet nu pastav tachu iespejas to failu sagriest/saarhivet , ta ir tikai viena alternatiiva.

P.S. vispar ir Neprats sutiit 1 milziigu failu, jo kas notiks ja partruuks conekts??

Link to comment
Share on other sites

Nu man pa skaipu aptveni 1 gb suutiijaas loti ilgi, bet tajaa epastaa man to izdevaas pielikt pa 2 stundaam, no taa pasa datora

Kā jau te tika minēts, tad viss atkarīgs no upload/download ātruma, bet par skype runājot- ja ir ieslēgts "firewall", tad der pārliecināties, vai skype ir ielikts pie "exceptions", savādāk standarta pārsūtīšanas ātrums bij kkur ap 3kb/s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...